Wpis z mikrobloga

@Suheil-al-Hassan: Ale alkoholik i narkoman przywiązuje się do narkotyków, a to już nie to samo. Staje się ich niewolnikiem i na nich opiera swoje szczęście. Ja znakomicie odnalazłem się do filozofii stoickiej i życie dla mnie jest po prostu płynięciem przez rzekę - czasem napotykasz na różne przeszkody, ale zdobywając wiedzę i doświadczenie możesz część z nich ominąć. Niektórych nie ominiesz i dostajesz nimi w łeb. Trzeba to zaakceptować. Choćbyś się
@Suheil-al-Hassan: Mając na myśli nadmierną ambicję chodzi mi o myślenie "muszę cos mieć/kimś być/coś zrobić, bo inaczej będę nieszczęśliwy". To wywołuje potem negatywne emocje, jeśli podwinie ci się noga lub zwyczajnie nie jesteś w stanie czegoś osiągnąć, bo nie każdy może zostać kim chce. Trzeba to przekuć na "mogę, spróbuję, będzie fajnie, ale jak nie, to nie i trzeba zostać przy tym, co jest". Oczywiście to, co napisałem absolutnie nie jest
@Suheil-al-Hassan: Zasadniczo to tak - zadowala mnie dobra muzyczka i wanna z ciepłą wodą xD. Z tym mieszkaniem to może być problem, bo jestem z natury samotnikiem, a no i póki co wynajmuję na czas studiów, a potem to nie wiem, gdzie mnie poniesie ( ͡° ͜ʖ ͡°)