Wpis z mikrobloga

Kur%# 30 zł szkoda, dwie paczki szlugów za miły wieczór sobotni (jeśli oglądanie gali sprawia przyjemność).
Nawet można się zrzucić i obejrzeć w towarzystwie i wyjdzie taniej, ale nie cebula rządzi.
Nawet mi was nie szkoda cebulaki.
#famemma #bekazpodludzi #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
@kidi1: Ale to Ty dzwonisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie zapłaciłem a obejrzałem całą gale bez żadnych problemów xd
Mam „dwie paczki szlugów” w kieszeni i gale obejrzaną a Ty będziesz zdrowszy bo nie kupisz tych dwóch paczek bo dałeś boxdelowi i goli na lepsze samochody
  • Odpowiedz
bo dałeś boxdelowi i goli na lepsze samochody


@b8uje: I tu się mylisz bo dałem wszystkim, którzy organizują gale. Od sprzątaczy, przez zawodników aż do Rozpary bo dobrą robotę robią. Niech robią dalej.
  • Odpowiedz
@bartazwu: „Wszyscy” byli by bogatsi o te 20 czy ile złotych a niektórym by nie obijało za kasę z Fame.
Btw. Mógłbym tego nie oglądać i przeżyłbym ale skoro mam za darmo to why not
  • Odpowiedz
@b8uje: takie podejście jakie masz ty to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, bo faktycznie jakby się miało wykupować PPV albo abonament na każde wydarzenie/film/serial które by się moglo z nudow obejrzeć to tego by się nazbierało, tylko śmieszna jest ilość ludzi, która żyje famemma przez cały rok, co pare minut piszą na tagu, a szkoda im 20-30 zł, żeby wykupić PPV
  • Odpowiedz
@herzinflammen: Dałbym te 20zl ale gdyby było warto.. gdyby walki były jakościowe. No wczoraj były ok ale poprzednie? Zawodnicy tacy jak rafonix.. nawet nie 10s. Walki i już klepie gdzie nie widać krwi czy duszenia..
też przez pierwsze 3 gale miałem zacięcia gali i od wtedy już nie kupuje bo po co płacić za denerwowanie się?
  • Odpowiedz
@b8uje: jak masz w dupie czy obejrzysz czy nie to oglądaj sobie na strumyku, nie wnikam, ale są ludzie którzy żyją tymi galami, a i tak nie kupią. Jasne, można nie chcieć nabijać kabzy boxdelowi i ziomkom, ale gaże się same nie zapłacą, hala się sama nie wynajmie, dźwiękowcy nie opłaca itd itp. Gdyby ludzie nie kupowali coraz więcej PPV z gali na galę to w życiu by się to tak
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@czapkaaa Wydałem i obejrzałem z różowym, tłumacząc kto jest kim w tym uniwersum i czym się charakteryzuje. Była zachwycona, zwłaszcza, że była kiedyś fanką shitlovers.
  • Odpowiedz
@kidi1 dubiel ostatnio sie chwalil ze z reklam yt mial 80tys za miesiac. Więc pomysl ile ma famemma za same reklamy plus dolicz sponsorow. Imo bez problemu by to pchali na takim poziomie bez ppv na samym yt imo.
  • Odpowiedz