Wpis z mikrobloga

#forzahorizon5 #forza
Dlaczego nie zalicza mi wyzwań sezonowych skoro i tak spełniam wymagania?
Np. Mistrzostwa sezonowe - cztery biegi u dołu trzeba wygrać 3 wyścigi samochodem z odpowiedniej kategorii żeby otrzymać bmw x6 m, oba samochody miały odpowiednie wymagania ale grając jaguarem nie dostałem nagrody.
To samo przy zadaniu z fotoradarem gdzie trzeba przejechać ferrari z odpowiednią prędkością. Jakieś tipy?
3nter - #forzahorizon5 #forza 
Dlaczego nie zalicza mi wyzwań sezonowych skoro i tak...

źródło: comment_1637450788HvEmjVp0QpSLjSy4HIAspW.jpg

Pobierz
  • 11
@3nter: Ja miałem problem z mistrzostwami półciężarówek i terenówek. Wygrałem Fordem Bronco i nic.ba w teorii jest ok. i teraz nie wiem czy samochód zły czy błąd gry. Ktoś to zrobił? Jeśli tak to jakim autem?
@3nter: Bo musisz mieć np 800,900. Nie możesz 899 mieć. Takie są zasady Też przejechałem wszystkie 3 po 5pkt i nie zaliczyło, dopiero jak na yt poczytałem komentarze, wziąłem auta A800 i wszystko zaliczone.
@mlodyapollo Ja własnie nim zrobiłem, ale jak wyżej. Muszą być pełne setki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Queny: bez sensu, to nie powinienem mieć możliwości wybrania danego samochodu (°°
Dzięki
@3nter: No niestety. Ja robiłem autami po 767 etc. A potem na yt patrze jest komentarz o co chodzi z progiem IV. I autor odpisuje, ze muszą być max tuningi. Czyli a800, s1 900 etc. Najlepiej odpalic na yt jak gość przechodzi cały sezon i się wzorować, jakimi autami i na jakim poziomie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@3nter: pier( ͡° ͜ʖ ͡°)lę się właśnie z tym fotoradarem gdzie trzeba jechać współczesnym supersamochodem i chociażbym się zesrał to i tak zawsze brakuje 1km do celu sezonu, niezależnie czy skończyłem mając 200km/h, 202km/h czy w końcu jak się #!$%@?łem zrobiłem 210km/h i dalej brakuje kilometra ( ͡~ ͜ʖ ͡°)