Wpis z mikrobloga

Mirki czy jest sens wymieniać PS4 Slim na Xboxa Series S?
Nie chce Series X ani PS5 ze względu na cenę, a ma być to do kanapowego grania dwa razy w tygodniu.
Większość exów na PS4 już ograna, został w sumie tylko do skończenia TLOU2 więc myślałem żeby sprzedać slimkę i dołożyć do Series S. Telewizor 4k oczywiście. Będzie spora różnica w jakości grania czy wstrzymać się do jakiś dobrych promek kiedy będzie można dorwać PS5 w cenie ok 2k?
#ps4 #konsole #xbox
  • 11
@chamsky: No to ogólnie opinia jest taka, że xbxox jest niby bardziej wydajny jako urządzenie, ale niech sie jeszcze jacyś specjaliści wypowiedzą, którzy posiadają obie konsole. Jeżeli biblioteka gier ci odpowiada w którymś z urządzeń to popatrz na usługi, które oferuje czy jest dla ciebie okej i tym sie kieruj, skoro biblioteka gier nie ma dla ciebie znaczenia
@chamsky: Same here, sprzedane PS4 Slim, wymiana na Series S bo nie było dostępnych PS5.
Konsola szybciej działa, pad wygodniejszy, Xbox Game Pass zapewnia tanią rozrywkę.

Niczego mi nie brakuje po przesiadce, a ilość gier jest dla mnie nie do ogrania.
Bardziej rozchodzi mi o update z grania w 30pfs do grania w 60fps


@chamsky: to raczej się nie zawiedziesz poza jakimiś pojedyńczymi tytułami. Dodatkowo na plus będzie kompletna cisza urządzenia i czasy ładowań. Quick resume też potrafi zrobić wrażenie w niektórych tytułach.
@chamsky: Jedyny problem że X jest jako kwadrat. Tzn inne nazwy przycisków. No i menu jest na początku nieintuicyjne. A tak to wszystko w normie. No i jak nie miałeś nigdy Xboxa to jest trochę exów do ogrania.
@chamsky: Może nie będziesz musiał dużo dopłacać. Tydzień temu sprzedałem PS4 Slim 500GB 2 letnie + TLOU + GT Sport za 1030zł w idealnym stanie z kontem PSN z kilkoma gierkami ( ͡° ͜ʖ ͡°), a za tyle w promkach dorwiesz XSS. Ja skusiłem się na XSX i bardzo polecam! :)