Wpis z mikrobloga

#100usdchallenge

Hej wszystkim, trochę już siedzę na giełdzie i postanowiłem zrobić sobie challenge podobny do tych co już się tutaj odbywają, ale na rozsądniejszych ( moim zdaniem ) zasadach.

Robienie miliona z 10 dolarów brzmi fajnie, ale początki są na wysokiej dźwigni z dużym ryzykiem wyzerowania konta, ja chcę podejść do tematu rozsądniej, mianowicie start od 100 dolarów, stosunkowo nie duże dźwignie żeby sukcesywnie pomnażać kapitał. Nie otwierać pozycji na siłę, nie ma co zagrać to nie grać nic - brak pozycji to też pozycja ;)

Zabawę zacząłem wczoraj tj. 18.11.2021 w godzinach wieczornych.

Dzień 1 - za sobą mam 2 trejdy longi TRX i BTC zyskowne + 13,78 usd

stan konta 113,78 $ = 13% na początkowym kapitale / skuteczność 100%

#kryptowaluty
#binance
#gielda
#100usdchallenge
  • 8
  • Odpowiedz
sam ogarniam, bazuje na zniesieniach fibonacciego i falach elliota


@djmaver: Pisałem kiedyś symulatory do gry na giełdzie i wszystkie modele matematyczne wychodziły stratne przy dużej próbie gier.
Matematyka to za mało na giełdę. Bo masz przy każdej transakcji stratę więc nie masz nawet 50% przy grze losowej.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Matematyka nie zastąpi myślenia analitycznego, ale obie te rzeczy w połączeniu moim zdaniem dają Ci przewagę około 70-75%. Mimo wyznaczonej strefy wejścia nie wchodzę tam na ślepo bo cena tam doszła, na żywca śledzę co się dzieje na wykresie i jeśli mam wątpliwości to odpuszczam taką pozycję.
  • Odpowiedz