Wpis z mikrobloga

ej najlepsze jest to, że taki @wieszjo serio myśli, że jego idol wczoraj wszystkich przegadał(oczywiście takie zdanie mają tylko ludzie do 15 lat), tylko dlatego, że zakrzykiwał wszystkich. spuszcza się od wczoraj, że on ma nie wiadomo jakie zasięgi, zapomniał chyba, że tam nie siedział on sam tylko było jeszcze tam 3 gości i oczywiście gdyby Boxdel w umiejętny sposób na konferencji nie podkręcił konfliktu i nie zapowiedział, że zniszczy kasjusza psychicznie na f2f to ludzi by pewnie było co najmniej -50% xd, @wieszjo pomogę Ci raz na zawsze rozwiać wątpliwości twojego króla, sprawdź sobie nawet głupie polubienia pod zdjęciami, chłop ma po 20k like przy 500k FALOŁ gdzie np Ferrari przy 400k follow ma pod każdym zdjęciem 60k+, czy nawet Polak przy niecałych 400k ma pod każdym zdjęciem też +50k xD, więcej Ci tego nie będę tłumaczył bo i tak nie zrozumiesz, żyj dalej w swoim świecie, krzycz dalej don kasjo król, najgorsze jest to, że aż mi Ciebie szkoda jak dorośniesz i zrozumiesz jakiego miałeś idola i co wypisywałeś w tym internecie xd @wieszjo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
LegitInfo12 - ej najlepsze jest to, że taki @wieszjo serio myśli, że jego idol wczora...

źródło: comment_163732364206ClgAV6sSzjvdMKoR9h4A.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@Kierownik_wodopoju87: tak? mówienie komuś, że ma małego siurka żartobliwie to w gimnazjum się gadało? a co powiesz o tym, że twój idol do Normana krzyczał na wszystkich konferencjach i konfrontacjach "sak maj bols end dik"? XDDDDD tu już nie widzisz nic dziecieńcego ta?xdd ja #!$%@?, skąd ci ludzie się urwali xdd z każdym argumentem stawiasz kasjusza w złym świetle, pierw z tą Sandra, a teraz z gadaniem o #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no i widzisz tym się różnimy... Kasjo to nie jest żaden mój idol, ja sobie nie robię bożków z tych zawodników wszystkich, mają mi dostarczać rozrywkę... Za to Ty latasz po insta i sprawdzasz ile mają lajków pod fotkami, więc ja się zapytam skąd Ty się urwałeś dzieciaku...
  • Odpowiedz
@Kierownik_wodopoju87: co w tym takiego że poświęciłem minute na sprawdzenie jego ig żeby wyjaśnić argument o jego dużych zasięgach przygłupie?xd a no i fajnie, że zmieniasz temat, szkoda tylko, że przed chwilą zarzucałeś to komuś innemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no nie sprawdziłeś tylko jego, bo jeszcze pisałeś ile ma lajków Amadeusz... I gdzie ja zmieniam temat ? Odpowiadam Ci że Kasjo to nie jest mój idol i żaden z tych zawodników nim nie jest... Jeśli wczoraj Wrzosek by go przegadał, tak samo napisałbym że go Wrzosek przegadał poprostu jestem obiektywny, czego Tobie brakuje.
  • Odpowiedz
@Kierownik_wodopoju87: no tak napisałem, że poświęciłem minute na sprawdzenie jego ig bo nie chciało mi się rozbudowywać tej wypowiedzi i pisać "poświęciłem 30sek na tego i 30sek na tego" straszne, co?xd czyli podsumowując, tak kajusz ich przegadał, że nawet 1 przykładu nie potrafisz podać, ta?xd bo te co podałeś odbiłem w 10sek
  • Odpowiedz
@Legit_Info_12: no ok ja Ci podałem dwa argumenty tak jak prosiłeś, to czy Ty je odbiłeś to raczej nie Tobie oceniać... Ale powtórzę Ci jeszcze raz, zażyj trochę życia dzieciaku, bo życie życiem "gwiazd internetu" do niczego Cię nie doprowadzi... Ja już i tak za dużo czasu zmarnowałem na Ciebie, aż mam sam do siebie pretensje
  • Odpowiedz
@Kierownik_wodopoju87: ale #!$%@? chłopcze XD tu nie ma co kwestionować tego czy odbiłem te argumenty czy nie bo nawet Ci szota wysłałem z tej sytuacji który wszystko wyjaśnia, a przede wszystkim kasjusza który gadał, że Sandra była wkurzona o te słowa i prosiła go żeby tak więcej nie mówił XDD nie no widze, że tym idolom Kasjusza też nie idze nic przetłumaczyć xD
  • Odpowiedz