Wpis z mikrobloga

Ładnie buk wykopu, Robercik Lewandowski wyruchał polskich kibiców decydując sobie samemu czy nie zagra w bardzo ważnym meczu w kontekście awansu na MŚ. Wiadomo, trzeba było być w formie, bo już w piątek (dzisiaj), miał być mecz Bayernu, więc po co znowu ryzykować jakąś kontuzję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak ma #!$%@? w polską reprezentację to po #!$%@? w ogóle przyjeżdża na zgrupowania. Tak, wiem że napisał jakieś śmieszne oświadczenie, ale chyba tylko jego fanboye to kupią. Niech skupi się na Bayernie i kolejnym zwycięstwie w potężnej lidze niemieckiej (nie mylić ze szkocką), bo trzeba wygrać 10 mistrzostwo z rzędu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pilkanozna #lewandowski #mundial
  • 5
@ReggieNoble: przeklejam: ty sie #!$%@? do Puchacza za to co #!$%@?ł przy bramce dla Węgrów a nie do czlowieka ktory tę reprę od lat nosi na plecach i praktycznie sam dał jej trzy awanse na duze turnieje
@odislaw: Zasługi Roberta dla repry są duże, ale to nie zmienia faktu że to Bayern jest dla niego ważniejszy niż reprezentacja, co pokazał w ostatnim meczu. Nie przypominam sobie sytuacji żeby Messi albo Ronaldo #!$%@? coś podobnego w swoich reprezentacjach, zawsze chcieli grać w każdym meczu.
bycie reprezentantem to przywilej a nie obowiązek, skoro po latach gry non stop dla naszej repry stwierdził ze musi odpocząć(niewazne czy liga czy LM) to ja to szanuję, Po za tym pewnie nie przypuszczal(ja tez) ze Węgrzy w oslabieniu wygrają z naszymi szmaciarzami i nie przypuszczal co #!$%@? taki puchacz kiedy zupelnie olał obronę i krycie przy golu węgrów.
Przyzwyczajaj sie jaka #!$%@? bedzie kiedy Lewy przejdzie na emeryturę
@PeakyBlinderPL: Wtedy przegrał chyba 4 finał z rzędu i nic dziwnego że psycha mu padła. Podjął decyzję pod wpływem emocji, chwili i po jakimś czasie i tak wrócił, co mu się opłaciło, bo spróbował kolejny raz i tym razem mu się udało wygrać tą Copę zostając najlepszym strzelcem/asystentem/dryblerem turnieju. Messi zawsze powtarzał że sukcesy z reprezentacją są dla niego najważniejsze, nie przypominam sobie żeby się wykręcał z jakichś meczów, więc co