Wpis z mikrobloga

Ja nie mam nic do Boxdela - ale stronniczy nie jestem, po prostu ma głowę na karku, wie i co jak się kręci, a Kasjusz?

- sam się nazywa Królem - typowy narcyz, nie zapracował sobie na miano króla, bo jego walki są i nudne i nie ma w nich KO, po drugie 2 #!$%@?ł - żadnego rekordu nie ma
- pas sobie wymyślił bo na to pozwala mu Fame, gdyby nie Fame nie mógłby sobie zrobić, w KSW każdy by go #!$%@?ł i nie miał by wyboru że on chce w K1, jak MMA to MMA a jak nie to wypad glucie - tak by było
- nie dostał mocnych przeciwników, dostał zapitego Normana i przegrał, wtedy się za nim wstawił Boxdel, ale i to Kasjo ma w dupie bo już na siłę chyba szuka konfliktów, żeby się w okół jego osoby coś ciągle działo, ciągle jakiś dym był - tak udaje mu się, ale ktoś sobie zada pytanie czemu tak wybiórczo działa? dlatego że z słabszymi fizycznie i psychicznie się styka, a jak ktoś, taki jak Wrzosek go zlewa (bo wie że Kasjo będzie #!$%@?ł jedno i to samo) to się odpala
- Kasjo wczoraj pokazał twarze - te naturalne, czyli to że jest mega załganym chamem, po prostu chamem, on może każdemu zarzucić wszystko - jemu nie można nic zarzucić bo jest święty i obraza majestatu Króla
- Gola wyciągnął do niego rękę bo wiedział że będą dymy, wiedział że rozkręci Fame - tak się stało, Kasjo to produkt, zwykły produkt federacji bo tak to by kręcił swoje patolajwy niczym Daniel Magical
- on myśli że jego nie da się przegadać - da się, tylko normalną rozmową - a jak ktoś ci #!$%@? za uchem "ty debilu #!$%@?" i drze mordę jak by na siłę chciał powiedzieć ja tu rządzę, to większość jego rozmówców po prostu bastuje
- kasjo mówi że nic do siebie nie bierze, że ma dystans, tak? do czego? przecież on jak rozmawiał z Najlepszą Polską Dziennikarką to wybaczcie, zero szacunku do Moni, bo co? bo narusza jego ego, jak napisałem to zwykły narcyz, który trochę podłapał fejmu i już mu się w głowie zakręciło, zwykły atencjusz, w dodatku nie szanuje ani włodarzy, ani zawodników, niech do Goli wyjedzie z takimi tekstami jak do Boxdela - to by Gola go ubił na miejscu, dlatego i nie tylko Kasjo to taki wadliwy produkt FejmMma, udało im się go stworzyć bo dzięki federacji (nie odwrotnie) miał MOŻLIWOŚĆ a to jest 100%, po jego stronie zostało robienie dymu, gdyby nie FEDERACJA która tak krytykuje to by nie miał takiej możliwości.

Boxdel? ma inny charakter, ma hajs, obraca się w innym towarzystwie, nie będzie się kopał z koniem, bo sensu nie ma.

tak by skończył kasjo gdyby nie fejm i okresy przygotowawcze (nie wierzę że nie ćwiczy, nie ma opcji, podejrzewam że dużo dużo mniej melanżuje ).

Nie wytrzymał by z Parkiem gdyby nie kondycja, więc nie mógł pić, po prostu nie mógł, a dwa że w MMA by #!$%@?ł z nim leciutko.

#famemma
  • 5