Wpis z mikrobloga

@donmateok: przepis na fure do driftu jest dokłądnie taki sam nak w fh4, części na max, zawieszenie, dyfer, opony pod drift, potem tylko ciśnienie hamulców na 135 i dyfer 100/0 i ewentualna kombinacja długoścvią biegów, stosuję to we wszystkich autach i mogę całą mapę przedriftować :D to nie fh3 gdzie nie było zawieszenia z automatycznymi ustawieniami pod drift ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@citron: Obstawiam, że grasz na kierownicy albo jeszcze prawdopodobniej na padzie. W takiej sytuacji Twój sposób pewnie działa, ale na klawiaturze nie ma opcji żeby tak się dało jakoś sensownie driftować. Te wszystkie samochody formuła drift są np. na klawiaturze bezużyteczne, właśnie głównie przez zawieszenie pod drift.
@citron: nie mam podowu zdrowotnego :D raczej lubię sobie utrudniać życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak na serio forza sprawia mi frajdę, ale na padzie nigdy nie lubiłem grać w wyścigi. Swoje na kierownicy w licznych grach typu Gran Turismo 4, rFactor, Assetto Corsa itd. wyjeździłem, ale od kilku lat nie mam warunków na trzymanie kierownicy w pokoju.