Wpis z mikrobloga

Black Friday w Amazonie się rozpoczął. Dzięki temu, obecny od trzech tygodni na rynku czytnik Kindle Paperwhite 5 można kupić o 120 PLN taniej. Przeceniono także czytniki Kindle 10 oraz głośniki Echo: http://cyfranek.booklikes.com/post/4634334/black-friday-kindle-paperwhite-5-taniej-o-120-pln
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#kindle #blackfriday #amazon #czytniki #ebook #czytajzwykopem
Cyfranek - Black Friday w Amazonie się rozpoczął. Dzięki temu, obecny od trzech tygod...

źródło: comment_163727664574AhbTwOGWgQWx61CZuelI.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cyfranek: warto też wspomnieć, że na niemieckim amazonie czytnik kosztuje ok. 490 zł w wersji z reklamami. Wersja bez reklam jest droższa od polskiego sklepu (ok. 585 zł)
@Clear: tego z niemieckiego Amazona z reklamami nie wysyłają do Polski. Po dodaniu do koszyka z polskim adresem dostawy pojawia się komunikat:

Sorry, this item can't be sent to your selected address. Learn more. You may either change the delivery address or delete the item from your order.
@Nawoja: Moim zdaniem tak, bo cena jest bardzo atrakcyjna, a zazwyczaj "używki" są w bardzo dobrym stanie. Ale oczywiście to może być realna używka, więc trzeba się nastawić, że faktycznie będzie miał ślady używania (jak w opisie).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Cyfranek: @krejdd: faktycznie, wybaczcie. Dodać do koszyka się da, dlatego myślałem, że wysyłają. Problem jest dopiero na etapie potwierdzenia miejsca wysyłki.
Ja wprawdzie i tak bym się w to nie bawił, ale szkoda.

Swoją drogą, amazon ma strasznie beznadziejne czasy dostawy. Na allegro produkty z dostawą w poniedziałek, max wtorek. Tu sroda- czwartek. No, ale tyle wytrzymałem bez czytnika to i te 2 dni dodatkowo różnicy nie zrobią.
Dzięki za