Wpis z mikrobloga

@LuxikT: Jestem gatunkiem zbieracza. Zbierałem Pokemony, Karty telefoniczne, monety a teraz mam swoją kolekcję aut w Forzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A gdzie FUN? jest ciągle, bo są wyścigi gdzie trzeba mieć konkretne auta i wystarczy ulepszać i jechać a nie szukać kupować i kombinować :P

Jak zabraknie FUNU zawsze można zacząć na nowym koncie choć ja jestem FIFACZEM i raczej FORZA to dla mnie zabawa na
  • Odpowiedz
@wuju84: Mylenie tego na co gra pozwala z cheatami jest głupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To nie żaden godmode tylko po prostu farmienie spinów póki na to pozwalała gra - i to do pewnego momentu.
Nadal Janek lv. 2 z byle jakim samochodem A, S1, S2 może wygrać z wieloletnim graczem Forza z zasobem 500 aut w garażu :P

Ilość samochodów nie równa się przewadze w grze
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: Głupie jest chwalenie się w tagu zdobyciem kolekcji samochodów poprzez wykorzystywanie błędów gry, które już zostały usunięte. Zawsze forza była dość wyrozumiała dla takich jak Ty, niestety. Skutki istnienia takich "graczy" to rozje..na ekonomia, co doskonale widać w aukcjach. Szczycisz się że jeździłeś na AFK Goliata czy tym że robiłeś beczki? Siedziałeś z wciśniętym gazem parę godzin czy blokowałeś klawisz? Na to też gra pozwala? W pokemonach też używałeś fake
  • Odpowiedz
@wuju84: Pierwsze 600 skillpontsów zdobyłem samodzielnie przy okazji zbierania tabliczek, dróg i pierwszych wyścigów i sam zacząłem na Suprach robić wheelspiny bez żadnych poradników od ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopiero potem już czytając wiadomości i to jak ludzie graja przeszedłem na Willysy i automatyczną jazdę - normalna rzecz zaimplementowana w grę, której używałem.
Beczek nigdy nie używałem, bo to bug-using i faktycznie słabe zagranie i nawet
  • Odpowiedz