Wpis z mikrobloga

@Grajox3: pamiętam jak karty wchodziły to człowiek po 2$ sprzedawał, a największy mój deal związany z rynkiem kart to z 0,75€ na 15€ za jedną kartę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Marellion: u mnie 7 pln za karte, jak ktoś szuka stronki, gdzie mozna pozbyc sie niekompletnych kart/emotek/tła to link jest na moim profil, mozna wymienic je na klucze tf2 lub pelne odznaki
  • Odpowiedz
@AtsuAtsu: a to warte coś teraz jest? Mam mnóstwo starych skrzynek z okolic 2014-2016r nawet nie wiem jak się nazywały:P, 2 jakieś suveniry z turniejów typu skrzynki Cooblestone itd. Wezmę za to chociaż ze 2 stówki?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grajox3: ostatnio skrzynki z naklejkami do CS go które miałem za darmo sprzed 10 lat sprzedałem za 120 zł xD dwie sztuki
  • Odpowiedz
@Grajox3: Dla mnie to jest w ogóle #!$%@?, że ludzie na steam kupują jakieś karty, skiny itp. Raz wylosowałem jakiegoś pedalskiego skina w cs go i go sprzedałem za 100 dolców (wyglądał jakby ktoś wsadził sobie pistolet w dupe a nastepnie w dżem) i kupiłem za to od #!$%@? gier. W sumie to wszystko tam opycham co idzie opchnąć
  • Odpowiedz
  • 1
@Grajox3 a ja sobie otwieram souvenira z PGL i cyk złoty ak za 20k, jeszcze wczesniej awp z operacji i cyk 5k zł, a jeszcze wcześniej zloty ak z operacji i cyk 4k zł, a jeszcze jeszcze wczesniej motylkowy w fn i cyk 8k zł i wszystko w 2 miechy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz