Wpis z mikrobloga

Napisałem w komentarzu, ale mało kto tam przeczyta, więc napisze we wpisie to samo, bo mi ręce opadają na tego Stonksa czy jak mu tam, a konkretnie na naszych "inwestorów"....

Problem z wykopkami jest taki, że robią tjak zawsze wszystko źle i na odwrót: zamiast wciągać dipy, na wyścigi #!$%@?ą każdy wzrost . Dlatego nic z tego nigdy nie będzie - bo póki jest malutki mc powinno #!$%@?ć kurs bo to bamalnke łatwe, żeby ściągnąć ludzi chętnych. Ale #!$%@? wykopki w życiu do tego nie dopuszczą xD bo na harnasie zarobione 10$ i #!$%@?. To całe eat the dip, które bezmyślnie powtarzacie jak debile właśnie na tym polega, że #!$%@? na początku wszyscy hodlują, jak sie 1 dwbil wyłamoe, to dokupują szybko, żeby utrzymać ten eygląd wykresu "to the moon" - które wyraznie tez powtarzacie jak dałny, nie rozumiejąc. Piękny przykład wam wkleje screeny w komentarzu.
Wlatuje piękny baton, ktoś z jajami wjezdza za prawie 10k PLN - jak na takiegówno to ja #!$%@?, więc co się dzieje? No wiadomo - w 2 minuty cały zrobiony przez niego piękny wzrost jest #!$%@? przez #!$%@?ńców, a kurs spada niżej, noż było jeszcze przed tym zakupem. Jaki debil wam w to teraz zainwestuje i spompuje xD? Możecie liczyć tylko na debili po takich akcjach, a oni wam kupią xa 10-20$, więc #!$%@? to da. Projekt trup zanim jeszcze wystartował, bo robią przy nim debile ¯_(ツ)_/¯

Przykro mi, bo moze nawet ktos sie napracował, no i pomysł spoko - spory potencjał, nawet chciałem wjechać za 1bnb, no ale jak zobaczyłem ludzi i transakcje, to wiem, że to kopa i tyle. Nikt wam teraz nie zrobi waszej wymarzonej nagłej pompy, bo ona się zaczyna od grupki ludzi, którzy widząc potencjał ładują po np. 500 albo 1000$, ale każdy teraz wie, że to projekt dzieci, które go z tego chajsu ojebią w 30 sekund. Powodzenia.

#kryptowaluty #shitcoin #stonks
  • 44
@mazaken: Akurat nikt odważny, tylko największy holder przerzucający z portfela do portfela. Obstawiam, że też on z kolegami większość skupił. Ale co do reszty się zgadzam, strasznie to wygląda. Potencjał memiczny ogromny, ale wygląd wykresu odrzuca. To już powinno mieć luźno 200k mcap
@mazaken: Ale co ci do tego co ktoś robi se swoim hajsem? Może kogoś satysfakcjonuje i 10$ zysku za kilka klików w kąkuter ¯\_(ツ)_/¯ Kto powiedział, że wszyscy mają zrobić x200 i trzymać jak najdłużej. Oczywiście piszesz to, bo to uderza w Twój hajs, bo Ty wtedy tracisz, ale co mnie to obchodzi. Dla mnie liczy się mój zysk, choćby to był i dolar zarobiony za kilka klików.
@mazaken: Przy projekcie nie robią debile, tylko inwestują w niego typowe polaczki, które widzą 5$ na plusie i wypłacają bo przecież mogą sobie kupić kebaba co nie? o #!$%@?, dip?? Szybko musze wypłacić moje 3 dolary!!!! Wszyscy pracujemy przy tym projekcie bardzo ciężko, ciśniemy od rana z marketingiem, na który wydaliśmy juz w #!$%@? siana, ale nie mamy wpływu na chciwość ludzi z wykopu, którzy nie potrafią inwestować. Żeby nie było,
@Terroo: domyśliłem się tego i specjalnie dopisałem ostatni "akapit", że trochę żal projektu i czyjejś pracy- napisałem to właśnie z myślaą przekazania jakiegos dobrego słowa dla osób, które raz, że włożyły prace, a dwa, nie zachowują się jak wiekszość, którą opisuje.
@mazaken wytknąć błąd? XD te wszystkie szitcoiny to loteria jak automat w kasynie. W ciągu kilku sekund może cały kurs polecieć na pysk, a ja wolę sobie bezpiecznie wyciągnąć i te 10$ na "harnasie".
Znalazł się pOtęŻnY iNwEsToR na shitcoinach, a raczej piramidach finansowych xD
Znalazł się pOtęŻnY iNwEsToR na shitcoinach, a raczej piramidach finansowych xD


@Kalafjoreg: czyli jednak jesteś hipokrytą, który mówi ludziom, gdzie mają inwestować swoje pieniądze. Git. Idź #!$%@?ć komuś projekt, żeby na margarite z dagraso zarobić.
@Kalafjoreg: nietórzy poświęcają na to czas, prace i pieniadze. Albo z ich pracy kożystasz, albo gardzisz. Wiem, ż3 najłatwiej siedziec przed komputerem i sie smiac z tych, którzy czegoś próbują.
@MamByleJakiNick: dlatego, że zaśmiecają tag fałszywymi obietbicami wzrostów. Jeśli ktoś mówi "dawaj, inwestuj, zarobimy" tylko po to, by gdy tylko wpłacisz, zarobić na tobie i wypłacić, to.
1-legalne
2-jego pieniądze jego sprawa
3-moja opinia onim, to że jest fiutem

Zadne z powyższych się nie wyklucza i nie wiem, czemu wszyscy liberaliści w kwestii pieniędzy i naganiania ludzi żeby ich #!$%@?ć z kasy, mają taki problem z moją wolnościa do iosiadania opinii