Wpis z mikrobloga

@mateesz: Mam 35 lat. Na początku zeszłego roku zacząłem się spotykać z pewną 19 latką którą poznałem w pracy. Miała chłopaka. Przez pierwsze dwa miesiące zdradzała go. Później się rozstali. Po kolejnych dwóch miesiącach wróciła do niego, ale cały czas spotykała się w tajemnicy ze mną.
Później na jakiś czas wyjechali za granicę. Ciągle utrzymywała ze mną kontakt. Jak wrócili to wzięli ślub cywilny. Dalej (już jako mężatka) zdradzała ze mną
@Gadgetztan ja zarywam teraz do rok młodszej dziewczyny z którą mega mi się fajnie spędziło czas, jakoś od dwóch tygod i piszemy, we wtorek byliśmy na ramenie, niby cicha taka i skryta, ale jak się rozgadał to jezuuu, cudownie było.
Natomiast na cztery lata młodsza to od roku mi się podoba bo widuję ja często na spotach motoryzacyjnych, mega dużo do mnie od wczoraj pisze. Kumpluje się z jej ojcem i trochę
@mateesz: Z perspektywy osoby trzeciej w tym memie (faceta/kumpla/ojca), to chyba opcja numer 3 jest najbardziej w porządku.
O ile w drugim przypadku można się rozwodzić o lojalności wobec kumpla, w pierwszym można o uszanowaniu tego, że ktoś jest w związku, to czy trzeci przypadek ma jakieś minusy od strony moralnej?
@kiciek Znajomość ze spotu samochodowego, więc to praktycznie żadna różnica biorąc pod uwagę rozpiętość wieku na całym spocie gdzie mamy ludzi co mają 18 lat jak i zarówno 70 lat i każdy z każdym jest na "Ty"
@kamson94 o ile dziewczyna jest w związku zwykłym, nie wieloletnim, to jeszcze da się to zrozumieć, ale mężatka, czy narzeczona, to już jest #!$%@?ństwo. Z drugiej strony sam byłem kochankiem i szczerze, nigdy więcej, nic przyjemnego. Wiesz że nie jesteś na pierwszym miejscu i nigdy nie będziesz, bycie kochankiem to przegryw i wygryw za razem. Wygrywa, bo masz w sobie coś, że dziewczyna jest w stanie z Tobą zdradzić swojego chlopa, przegryw,
Mały update, na randkę idę dziś z tą rok młodszą, ale mam wrażenie że nie jest zainteresowana, z kolei ta z posta wypytalem i powiedziała że nie idzie z nowo poznanymi facetami na randkę, ale jak się poznamy lepiej to rozważy tę propozycję. Przyjmuje więc taktykę, poznaje obie, jak poznam i obie dobrze to wybiorę. Jak narazie skłaniam się ku młodszej, mam z nią więcej wspólnych tematów, zawsze odpowiada mi pełnymi, złożonymi