Wpis z mikrobloga

@Krejziismylife: moja teza jest taka "dopóki nie płonie świat to nie można wykluczać nikogo, gdy płonie świat to nie ma czasu/sił/środków aby walczyć z szkodliwym poglądem i wykluczamy osobę(np. wsadzamy do więzienia/dajemy karę śmierci)"; nie próbujesz jej obalać, nie odnosisz się do niej tylko stwierdzasz że to fikołek albo inny argument "bo tak" XD I to ja odwracam kota ogonem?
  • Odpowiedz
@kfpwa: nie, po prostu media są żeby patrzeć władzy na ręce.
A pieprzenie o wojnie hybrydowej. Bo przecież na wojnie nie ma korespondentów. Ostrzeżenie, że wchodzisz na własne ryzyko i elo.
Ale prawaczyna zawsze znajdzie powód żeby usprawiedliwić swój zamordyzm
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: ale my cały czas pisaliśmy o cancel culture i dopóki nie wjechałem z długą argumentacją to cały czas się trzymaliśmy tematu. Dopiero jak zacząłem dokładnie analizować dlaczego można kogoś dojechać za niszczące dla społeczeństwa poglądy to zacząłeś mieszać i pisać o mediach z dupy XD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: jedyne uzasadnienie na to co piszesz to to że nie wiesz że luźnym tłumaczeniem słowa "cancel" może być "wykluczać", w innym razie robisz fikołki lepsze od korwinistów po przeciętnym hitlerze XD
  • Odpowiedz
@Krejziismylife: okej dobra, dokształciłem się, już rozumiem że to nie ma sensu; nie można z Tobą merytorycznie rozmawiać bo każdą dyskusję starasz się doprowadzić do tego aby ktoś się zesrał. To po prostu nie ma sensu, pozdrawiam, z fartem, weź znajdź jakiś inny sposób na stres czy co tam cię gryzie a nie przelewasz go na innych, elo
  • Odpowiedz
@kfpwa: nie, po prostu jesteś mistrzem dnia dzisiejszego. Osrałeś się o coś co zrobiłeś sam, rozmawiasz sam ze sobą, a na koniec próbujesz wyjść z tego z twarzą XD
Protip. Nie da się po takim pokazie głupoty
  • Odpowiedz