Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 46
Mirki i Mirabelki! Jeszcze raz proszę Was o pomoc! Mój projekt bierze udział w Lego Ideas! Będę wdzięczny za wsparcie! :)
https://ideas.lego.com/projects/4172fa25-f0f6-4f6a-ae4e-72fa89c6a898

W Wykopie siła!
Aby wesprzeć mój projekt należy wejść w link i kliknąć support. Trzeba być zalogowanym. Całość trwa tylko chwilę. Samo tworzenie konta wymaga tylko e-maila. Będę również wdzięczny za zostawienie komentarza na Ideas. Każdy komentarz lepiej pozycjonuje mój projekt.

Celem jest zdobycie 10000 supporterów (czyli jestem już niemal w połowie). Jak mi się uda, to mój projekt będzie rozpatrywany przez Lego i może zostać oficjalnie wydany(co kwartał Lego wybiera jeden lub dwa projekty spośród tych które osiągnęły poziom 10000 supporterow). To byłoby spełnieniem moich marzeń z dzieciństwa!

#lego #chwalesie #wykopefekt
l_lucky - Mirki i Mirabelki! Jeszcze raz proszę Was o pomoc! Mój projekt bierze udzia...

źródło: comment_16371620723CilzR4icHnxzawDAWo0hJ.jpg

Pobierz
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Anaheim: przez 3 tygodnie świeże projekty zostawały Staff pickami. Przez co są bardzo wysoko pozycjonowane. Nowe projekty nie mają większych szans na wejście na stronę główną. Jedna z teorii jest to że zespół Ideas specjalnie to zrobił żeby przesunąć mój projekt bardzo nisko. Oczywiście jest to tylko teoria i ja niezbyt w to wierze. Ale faktycznie przez 3 tygodnie działo się bardzo dziwnie.
@l_lucky: Ja ogólnie mam wrażenie, że to nie dojdzie do realizacji z powodu broni, już od dłuższego czasu nie ma pistoletów w zestawach policyjnych. Ale z drugiej strony skoro Barakudy mają broń to i może Western wleci, w końcu też i docelowa grupa wiekowa tych zestawów jest wyższa niż zwykłych. Bardzo liczę na to, że się uda zrealizować cel i wejdzie do produkcji bo uwielbiam serię westernową i na 100% bym