Wpis z mikrobloga

Taka mnie naszła refleksja po trzech miesiącach Kuleszy na stanowisku, że wbrew powszechnym obawom i czarnym scenariuszom mejwenów o powrocie do epoki Laty nic takiego jak narazie nie miało miejsca. Wręcz mam wrażenie, że z czysto PRowego punktu widzenia Kulesza przebija Bońka o głowę, bo nie kojarzę żeby się wdawał w jakieś głupie wojenki słowne czy to na Twitterze czy w tv.

Do tego sprawy Casha czy podsłuchu w PZPN były skórkami od banana na których łatwo mógł się poślizgnąć. Poza tym wszyscy mejweni z #kanalsportowy przewidywali, że pierwszym ruchem Kuleszy będzie pozbycie się prawej ręki Bońka czyli Sawickiego, a ten mu proponował pozostanie na stanowisku a gdy Sawicki się nie zgodził to poprosił żeby chociaż został na kilka miesięcy pomóc w okresie przejściowym.

Nawet teraz kiedy każdy przewidywał, że przy pierwszym potknięciu Sousy Kulesza będzie w niego walił jak w bęben albo go po prostu zwolni to ten go kurtuazyjnie broni. Wiem, że chodzi przede wszystkim o kasę za odprawę itp, i możliwe że jeszcze Kulesza zdąży pokazać dlaczego większość "ekspertów" i opinia publiczna była przeciwko niemu, ale na tę chwilę moim zdaniem jego kadencja się broni i nie przypomina zupełnie tego co przewidywali Stanowski i spółka.
#reprezentacja #kanalsportowy #pilkanozna #pzpn
  • 6
@ElijahBaley: nie no wiem, że to dopiero 3 miesiące i jeszcze dużo może się zdarzyć, ale mimo wszystko sporo miał okazji przez ten czas żeby coś odwalić a tak się nie stało. Bardziej chodziło mi o to w jaki sposób wypowiadali się mejweni (przede wszystkim Stanowski który jak wiadomo jest po uszy w dupie Bońka a co za tym idzie pewnie jego kolegi Koźmińskiego) i reszta zaraz po jego wyborze, tak
jacas - @ElijahBaley: nie no wiem, że to dopiero 3 miesiące i jeszcze dużo może się z...
@jacas: Konto na twitterze to nie on prowadzi, więc i w dyskusje się nie wdaje. A bilety na mecze ładnie podrożały, już ktoś tu wrzucał. Ale póki co i tak wygląda to ok i nie ma żadnej katastrofy, jak sugerował Stanowski. Pożyjemy, zobaczymy.
@jacas: pierwszym sprawdzianem będzie tak naprawdę wybór następcy Sousy. Jak selekcjonerem zostanie Michał Guardiola albo Czesław Mourinho (a obaj są na ten moment wolni ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to niczym się to nie będzie różnić od powierzenia kadry Smudzie.