Wpis z mikrobloga

@KucykMocy: Z drugiej strony masz dyweregencje na wolumenie. Przyglądnij się na jakim wolumenie robili szczyt w kwieniu a jak ten wolumen wygląda teraz. Mocno bym się zdziwił, gdyby przebili 80k na jeszcze mniejszym wolumenie.
@Laliqu: Zauważ, że do momentu przebicia/wybicia wolumen rysował sie w podobny sposób (+ obecny tydzien jeszcze się nie zakończył, więc podjedzie jeszcze do góry). Aby porówanć przebicie 20k z obecnym należy prównać vol przed przebiciem, bo poźniej to wiadomo, że mocno urósł. Jeśli teraz również nastąpiło by przebicie mocne, to pewnie vol ukłądałby się podobnie jak przy 20k czyli według strzałki zielonej, którą narysowałeś.
źródło: comment_1637143655CP65lGWfnS6lsKbGGOg55H.jpg
@KucykMocy: Popatrz na tendencje wolumenu wewnątrz tych czerwonych kwadratów i ogólnie. W pierwszym wolumen jest wzrostowy przy wzroście ceny i to jest wol. prawidłowy. W drugim kwadracie masz wol. malejący przy wzroście ceny i to jest anomalia, która mówi, żeby uważać.
@Laliqu: ja się nie spinam po prostu mam beka jak w tym memie co mówi inwestuj odwrotnie niż wykop gada. I to się sprawdza według #!$%@? na tym tagu btc już teraz powinien być warty 100k. Niepoważni ludzie z was a pewność z jaka wypowiadacie stwierdzenia dowodzi tylko ze większe ludzi na tym tagu to tępe fanatyczne barany.

Tak reakcja wasza reakcja tez była przewidywalna

ps wyszedłem z krypto jak #!$%@?
@LateNever: Ale czemu piszesz do mnie w liczbie mnogiej?xD Przecież pisze, że dla mnie ostatnie szczyyt przy tym wolumenie to anomalia i należy uważać. Zresztą, też pamiętam co wykopki pisały przy szczytach w kwietniu i wcześniej. Dlatego tak się nie spinam tym co inni piszą. Więcej luzu, a ludzi i tak nie zmienisz.
@Laliqu: Bo piszę bardziej zbiorą odpowiedź a nie do ciebie konkretnie, ludzie na tym tagu zlewają mi się w jedną masę xd chciwych kryptojanuszy, bez obrazy jeśli dostałeś rykoszetem
@KucykMocy: No te kilka lat temu można było dobrze zarobić, ale mało który wykopek jest na tyle dobrym inwestorem by holdować coś przez 3-4 lata.

A teraz kupują na górce i będą sprzedawać na dołku i nakręcać się, że będą wzrosty, pamiętam gadanie na początku 2021 że spokojnie pod koniec roku będzie te 100 tyś. pamiętam gadanie niecały miesiąc temu, że o teraz btc jest na 60k to będzie tylko w
@LateNever:
I naprawdę myślisz, że uda się wykopkom wyjść na szczycie ? Że szczyt trwa 2 miesiące?

To jest kilka dni, i zbiegnie się to z wydarzeniem, gdzie Twoj wujek zapyta Cię o btc, bo w wiadomościach powiedzieli, że inflacja 9.5%, a Tim Cook i Musk chronią się przed inflacją kupując bitkoje, a ty sam mu nie odradzisz, bo Gwatemala ogłosi, że wprowadza BTC jako waluta narodowa.

Narracja zawsze jest fantastyczna