Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 88
@piotre94: mam kontakt z klientami i nie wiem czy to polska cecha jest ale 80% tych dzbanów jest przekonana, że na świecie istnieje tylko on i jego maszyna (pracuje jako serwisant) i przychodzi taki dzban staje w progu i pyta "i jak tam moja maszyna?" xD

Druga sprawa to zamawianie i nie odbieranie, za to powinni wpisywać adres na czarną listę jakąś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bodzias1844: w takiej sytuacji to się zgadzam, ale mnie dziwi jak jakaś głupia #!$%@? z jakiejś centrali nie potrafi spojrzeć na mój numer telefonu i sobie wklepać go do jakiegoś systemu, z którego pewnie i tek będzie musiała odczytać dane
Druga sprawa to zamawianie i nie odbieranie, za to powinni wpisywać adres na czarną listę jakąś.

@Bodzias1844: zamawianie za pobraniem i nie odbieranie to rak, oczywiście w przypadku normalnych kurierów. 100% nieodebranych przeze mnie lub znajomych paczek to z poczty polskiej gdzie kurier nawet awizo nie przyniósł do skrzynki...
@msichal: to nie jest problem głupiej cipy z centrali tylko tego, że ma telefon stacjonarny, bo tańszy i w trakcie rozmowy pewnie nawet tego numeru nie może podejrzeć.

Zresztą systemy są tak #!$%@? zazwyczaj, że to głowa mała i wcale bym się nie zdziwił, że wyszukiwanie kogoś może być tylko po numerze klienta czy coś w tym stylu.

Jeżeli coś działa jako tako to zarząd nie daje grosza na usprawnienie tego,