Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
#przegryw #szkola #koronawirus #bekazcovidian #zdalnenauczanie Słuchajcie akcja jest xD wykryli julce z mojej klasy wirusa i dali niezaszczepioną połowę 30 osobowej klasy na kwarantanne xDD ja nie jestem w szkole bo się przeziębiłem, ale nie zamierzam iść już do tej budy normickiej, więc postaram też sobie załatwić zdalne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale to jest idiotyczne po prostu, że nie dali wyszczepionych na kwarantannę, skoro zaszczepieni też mogą się zarazić ¯\_(ツ)_/¯, ale no cóż, ani polska edukacja, ani pandemia nie mają z logiką wiele wspólnego. Pozdrawiam wszystkich ludzi normalnych, którzy nie dali z siebie zrobić idioty podczas czasów covidiańskich i pozdrawiam również braciaków z tagu #przegryw i życzę im żebyśmy wszyscy się na zdalnych spotkali na tagu, a nie wśród oskarków.
o_p - #przegryw #szkola #koronawirus #bekazcovidian #zdalnenauczanie Słuchajcie akcja...

źródło: comment_1637064320spmP0uaKtPphV1X8EFht3z.jpg

Pobierz
  • 6
@o__p: No i elegancko, ja już w tym roku spędziłem 2 miesiące na płatnym wolnym z podejrzeniem covida, a nie miałem go ani razu. XD Jak system jest #!$%@? to trzeba go dymac.