Wpis z mikrobloga

Jedna z walk w której nie wiem na kogo stawiać.
Z jednej strony bestia, który już trochę trenuje MMA, ale w sumie wygrał tylko z Najmanem i prokuratorem, który ponoć został otruty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A z drugiej strony Radzikowski, debiut ale na pewno będzie silniejszy i większy od bestii. W sumie to jest niewiadoma, niewiadomo jak u niego z tlenem, jak z techniką, jak z psychiką.
#famemma

Moim zdaniem wygra...

  • Bestia 55.0% (77)
  • Radzikowski 45.0% (63)

Oddanych głosów: 140

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majkel94: @WscieklySasquatch: też jestem ciekaw tej tezy że jest silniejszy. Przy takich gabarytach tlen jest głównym czynnikiem, Piechowiak ma jakieś doświadczenie przynajmniej jak to sie je i jak schodzi ten tlen, a Radzikowski nie
  • Odpowiedz
@AFKKK no dokładnie jak silniejszy. Silniej wyprowadzi cios czy jest w stanie łatwiej powalić na glebę przeciwnika ? Moim zdaniem radzik bd szedł w nogi, ma więcej KG - i może mieć silniejszy chwyt.
  • Odpowiedz
@AFKKK: bardzo bardzo wątpie żeby wyciskali podobne ciężary, ale szczerze nie chce mi się jakoś weryfikować informacji, zobaczyłem tylko ile Radzikowski wyciskał i wydaje mi sie że forme trzyma, a silniejszy pod zwykłym względem siły, będzie w stanie wygrać siłowe przepychanki czy z parteru pewnie wyjść spod bestii, ale zobaczymy.
  • Odpowiedz