Aktywne Wpisy
ChwilowaPomaranczka +286
Drogie dzieci, nie bajtujcie na wykopie bo was zmiecie z planszy xD Dzwoniono właśnie do mnie z Komendy rejonowej Warszawa Ochota celem stawienia się na komendzie i złożenia wyjaśnień w sprawie mojego małego bajta xD mam być o 16. Wgl jakim cudem ustalono moją tozżsamosc w ciągu 2h? @a__s wy te dane użytkowników rozdajecie na priv czy co? Dajcie plusa a zawolam co mi powiedzą i co ja powiem im. #wykop #
mirkiswirki +100
Aktualnie mam 32 lata i przez chwilę zastanowiłem się nad tym co będzie zawodem przyszłości.
Ale żeby coś przewidzieć trzeba zrozumieć dotychczasowe trendy i tak sobie myślę kto wygrał życie, a kto przegrał.
Lata 1990-95
Czasy dzikiej prywatyzacji, otwarcia granic, zmian politycznych
+ kto znał angielski lub miał studia wygrał życie (rynek pracodawcy ale wykształconych niewiele)
+ kto otworzył firmę import export (brak towarów zachodnich i w ogóle każdych)
+ kto zakupił
Ale żeby coś przewidzieć trzeba zrozumieć dotychczasowe trendy i tak sobie myślę kto wygrał życie, a kto przegrał.
Lata 1990-95
Czasy dzikiej prywatyzacji, otwarcia granic, zmian politycznych
+ kto znał angielski lub miał studia wygrał życie (rynek pracodawcy ale wykształconych niewiele)
+ kto otworzył firmę import export (brak towarów zachodnich i w ogóle każdych)
+ kto zakupił
Dzień dobry, mecz Andora - Polska to było niezapomniane przeżycie. Jak widać po kadrze, Paulo Sousa cierpi za grzechy polskiej piłki. Pytanie, czy po meczu z Węgrami Matty Cash nie zrezygnuje z kariery reprezentacyjnej pozostaje otwarte. Oj ciężki będzie los polskiej reprezentacji bez Roberta Lewandowskiego, bo przypomnę, że wczoraj miał udział przy 3 golach biało-czerwonych (2 gole i asysta).
1. LIGA
18:00 Łódzki KS - GKS Katowice (Polsat Box)
20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Widzew Łódź (Polsat Box)
2. LIGA
17:30 Motor Lublin - Wisła Puławy (TVP Sport)
KWALIFIKACJE MŚ - EUROPA
15:00 Bośnia i Hercegowina - Finlandia (Polsat Sport News)
18:00 Turcja - Gibraltar (Polsat Sport News)
18:00 Norwegia - Łotwa (Polsat Sport Premium 1)
20:45 Francja - Kazachstan (Polsat Sport)
20:45 Czarnogóra - Holandia (Polsat Sport Premium 1)
20:45 Walia - Białoruś (Polsat Sport Premium 2)
20:45 Belgia - Estonia (Polsat Sport Premium 3)
KWALIFIKACJE MŚ - AFRYKA
Transmisje na Viaplay
14:00 Malawi - Kamerun
14:00 Zambia - Mauretania
17:00 Gwinea Równikowa - Tunezja
17:00 Liberia - Nigeria
17:00 Wyspy Zielonego Przylądka - Republika Środkowoafrykańska
20:00 WKS - Mozambik
LA LIGA 2
20:30 Las Palmas - Real Saragossa (Canal+ Sport 2)
EKSTRALIGA KOBIET
10:30 GKS Katowice - Czarni Sosnowiec (TVP Sport)
WOMEN'S SUPER LEAGUE
14:30 Tottenham - Arsenal (Viaplay)
PRIMERA DIVISION FEMENINA
12:00 Barcelona - Levante (Viaplay)
SERIE A FEMMINILE
14:30 Roma - Fiorentina (Viaplay)
FRAUEN BUNDESLIGA
14:00 Bayern - Wolfsburg (Viaplay)
///MAGAZYNY///
09:30 Stan futbolu (Weszło/TVP Sport)
23:00 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:30 Skróty kwal. MŚ (Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1)
///POZA FUTBOLEM///
FORMUŁA 1
GP BRAZYLII
16:00 2. trening (Eleven 1, 4K)
21:00 Sprint (Eleven 1, 4K)
DART
14:00, 20:00 Grand Slam of Darts (sport.tvp.pl)
- ok. 14:35 K. RATAJSKI - M. Schindler
TENIS
TURNIEJ WTA FINALS W GUADALAJARZE
Transmisje od 21:00 (Canal+ Sport)
- ok. 02:30 (sob/nd) I. ŚWIĄTEK - A. Sabalenka
TURNIEJ NEXT GEN ATP FINALS W MEDIOLANIE
21:00 Finał (Polsat Sport Extra)
SIATKÓWKA MĘŻCZYZN
PLUS LIGA
14:45 Resovia - Projekt Warszawa (Polsat Sport)
17:30 Skra Bełchatów - LUK Lublin (Polsat Sport)
20:30 Warta Zawiercie - Stal Nysa (Polsat Sport News)
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
PGNiG SUPERLIGA
12:45 MMTS Kwidzyn - Wybrzeże Gdańsk (TVP Sport)
BUNDESLIGA
15:30 Melsungen - Stuttgart (Viaplay)
18:00 Fuchse - Magdeburg (Viaplay)
KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN
ENERGA BASKET LIGA
18:00 Stal Ostrów Wlkp. - Spójnia Stargard (Polsat Sport Extra)
LIGA ACB
18:00 Joventut - Zaragoza (SportKlub)
20:45 Gran Canaria - Baskonia (nSport+)
LIGA TURECKA
11:00 Belediye - Petkimspor (SportKlub)
13:30 Turk Telekom - Bursaspor (SportKlub)
16:00 Darussafaka - Bahcesehir (SportKlub)
NBA
23:00 Utah Jazz - Miami Heat (Canal+ Sport 2)
RUGBY
KWALIFIKACJE ME
15:00 POLSKA - Niemcy (TVP Sport)
AUTUMN NATIONS SERIES
14:00 Włochy - Argentyna (Viaplay)
14:00 Szkocja - RPA (Canal+ Sport)
16:15 Irlandia - Nowa Zelandia (Canal+ Sport)
18:25 Anglia - Australia (Viaplay)
HOKEJ
NHL
Transmisje na Viaplay
19:00 New Jersey Devils - Boston Bruins
01:00 (sob/nd) Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs
01:00 (sob/nd) Columbus Blue Jackets - NY Rangers
01:00 (sob/nd) Detroit Red Wings - Montreal Canadiens
01:00 (sob/nd) Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
01:00 (sob/nd) Tampa Bay Lightning - Florida Panthers
01:00 (sob/nd) Winnipeg Jets - LA Kings
01:30 (sob/nd) Carolina Hurricanes - St. Louis Blues
02:00 (sob/nd) Dallas Stars - Philadelphia Flyers
02:00 (sob/nd) Nashville Predators - Arizona Coyotes
03:00 (sob/nd) Colorado Avalanche - San Jose Sharks
04:00 (sob/nd) Vegas Golden Knights - Vancouver Canucks
HOKEJ KOBIET
KWALIFIKACJE IO
16:00 POLSKA - Czechy (sport.tvp.pl)
BOKS
19:45 Gala w Myślenicach (TVP Sport)
03:00 (sob/nd) Gala w Phoenix: D. Benavidez - K. Davis (TVP Sport)
SPORTY WALKI
23:00 UFC Fight Night: M. Holloway - Y. Rodriguez (Polsat Sport Extra) - od 22:00 na Polsat Sport Fight
///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Strażnicy galaktyki (Polsat)
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna
Nastroje po wczorajszym meczu: