Wpis z mikrobloga

Korzystając z chwili wolnego czasu, zacząłem ogrywać gry z #psplus i właśnie skończyłem #control. Jezusku drogi, jaka ta gra była świetna. Klimat, który zbudowali, oprawa audiowizualna, wstawki, znajdźki, zadania, postaci drugoplanowe - rozpływałem się niemal przy wszystkim. Dodatki też pierwsza klasa. Nie pamiętam już, ile lat minęło, kiedy tak wciągnąłem się w świat gry, że każdą znalezioną kartkę papieru czytałem, rozwalałem otoczenie dla funu albo łaziłem sobie po lokacjach, ot, tak, żeby popatrzeć (zwłaszcza w zadaniu z lustrem). Polecam każdemu, a zwłaszcza ludziom lubiącym klimat thrillerów i wątków paranormalnych (piękne jest to, że gra cały czas tworzy taką napiętą atmosferę, ale rzadko sięga po horror). Ja się znów poczułem jak dzieciak, kiedy napieprzało się w takiego Gothica i miało się z tego super frajdę.
Mimo że widzę sporo negatywnych opinii o plusie, to ja jestem bardzo zadowolony. Czasu na granie nie mam dużo, ale zdążyłem ograć takie perełki jeszcze jak FF7 i Hollow Knight, w kolejce czeka Bioshock i Days Gone. I w sumie 2 takie zajebiste gierki rocznie + jakiś czasopożeracz pokroju Fall Guys czy Wormsów, a jak dla mnie będzie git za tą cenę.

#ps4 #playstation #grykomputerowe #gry
  • Odpowiedz