Wpis z mikrobloga

Dobra, odpaliłem w końcu Forzę Horizon 5 :)
Fajny początek, fajny pomysł że zrzutem i jeżdżeniem, wstępem że wjeżdża supergwiazda która znamy z UK - fajnie fajnie miło mi :) podobają mi się te hiszpańskie wtrącania postaci - też dobrze robi klimat. No i Meksyk - ciekawe czy będzie zadanie w stylu "Udaremnij przemyt kokainy" ( ͡º ͜ʖ͡º). Szybki rzut na mapę i widać że jest Teotihuacan, piramidy, szkoda że nie ma wycinka Mexico City, bo duże miasto byłoby plusem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Przejechałem na razie tylko wstęp, żeby odblokować opcje.
Krótkie podsumowanie:
- tabelka zadaniowa jak z Lego Speed Champions - zobaczymy jak się sprawdzi w praktyce (jest np pionier).
- mniej czytelny garaż (jakoś ten z FH4 mi bardziej podchodził)
- dłuższe czasy ładowania na moim leciwym Xbox One S (ale to w końcu gra nextgen i pewnie na XSX by było miodzio)
+ bardziej zróżnicowana mapa - są góry, miasta, długie proste, pustynia, burza piaskowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
+ jest Scott Tyler i Horizon Bass Arena!
- intro gorsze i nie ma Odeszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) może w kolejnym update? Soundtrack jeszcze też muszę cały przesłuchać, poprzednio dużo kawałków
ściągałem i słuchałem poza grą, a Odesza to nadal mój dzwonek :)
- auta chyba bardziej latają na boki, ale druga sprawa że w FH4 wszystkie auta miałem porobione na AWD.

Na razie widzę potencjał. Pierwsze wrażenie 8/10, a jakbym miał XSX to pewnie 9/10.

#forzahorizon5 #xbox #gamepass
  • 3
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SebaD86: na PC chodzi miodzio, chociaż o wiele wyższe wymagania ma niż FH4. Gram na najwyższych i rtx3070 potrafi czasem przyciąć w 2K. Największy problem mam z tym że mi grę #!$%@? jak kiere podłącze, tak poza tym to jest lux ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SebaD86

Intro gorsze i nie ma Odeszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) może w kolejnym update?


Jest Odesza w Horizon Pulse, nawet kawałek z tego samego albumu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Ogólnie polecam cały krążek jak jesteś fanem chillwave/future bass
  • Odpowiedz