Wpis z mikrobloga

Poprosilem Sasze o mozliwosc wplaty przez paypal lub revolut, niestety napisal jak innym, zeby kupili bitnovo voucher, poczytalem ze niby to jest ok, ale do kazdej karty doliczaja prowizje, w zaleznosci od strony - wychodzi chyba z 15 zl, ogarnalem transfer z binance dzieki poradnikowi @johnmorra, zrobilem 2 transfery i wrzucilem 50 euro tym sposobem, wiec polecam poczytac, nie jest to trudne, i dziala za kazdym razem, najwazniejsze ze mamy 1.5% prowizji przy wplacie z karty, a przy transferze do Saszy to sa juz grosze
#teleelevidenie
  • 9
@pikej77: cieszę się ze mogłem pomóc. Jak się zapłaci raz czy da to później płacenie przez krypto to bółka z masłem :)

Co jakiś czas wygląd się zmienia na stronach dlatego w poradniku może to troche inaczej wyglądać. Dodatkowo jak ostatnio sprawdzałem teleevidenie ma możliwość wpłat w kryptowalucie zcash. Czyli zamiast wpłacać usdt i potem zamieniac na monero na binance. można od razu wpłacić zcash(zec) i przesłać bezpośrednio na iptv. zcash
@johnmorra: dzieki za info, sprobuje , tym zcash, jak piszesz ze niskoe fee, troxhe to uciazliwe usdt i zmiana na monero, a jak sie da od razu zcash to jest super...bardzo wazne przy wysylce do Saszy, do kwota krypto ktora sie pojawi do przelewu dodac oplate, wtedy kwota z krypto bedzie sie zgadzac z kwota dla Saszy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pikej77: ostatnio chciałem zapłacić przez binance to chciało ode mnie weryfikacji tożsamości przez zdjęcie dowodu i mojej mordy. No już się rozpędziłem. Wcześniej tego nie wymagało i było spoko, a teraz weź kombinuj. Niech ruski wprowadzi jeszcze płatności dziewicami. xD
@pikej77: jaką kartą ładowałes binance?

@johnmorra: żadnej karty Binance mi nie przyjmuje już od dawna (w sensie polskie banki zablokowały Binance) - znasz jakieś, które działają? Teraz załadowałem SEPA P2P, no ale to takie rozwiązanie... przedziwne. Ostatni raz (rok temu) ładowałem bezpośrednio SEPA do Binance, ale teraz ich zbanowali