Wpis z mikrobloga

Śledzę wykop od około 10 lat.
Widziałem dziesiątki tysięcy wpisów i komentarzy, że TVN, ONET, Wyborcza itp. manipulujo i kłamio
Nie widziałem za to, ani jednego dowodu na potwierdzenie tej tezy.

Drogie #4konserwy ten wpis powstał po to, abyście mogli w komentarzach wstawiać udowodnione przykłady nieetycznych zachować anty-prawackich mediów.

#neuropa #bekazprawakow #bekazpisu
  • 19
TVN, ONET, Wyborcza itp. manipulujo i kłamio


@PrzeKomentator: kłamią i manipulują. TVN jest nacechowany politycznie i zaprzeczanie temu jest zwyczajną głupotą. Wyborcza podobnie. Nie są to obiektywne media.

Czy w porównaniu z obecną formą TVP są lepsze? Tak, podają przekaz bliższy prawdy.
Czy mogę je przestać wspierać nie oglądając ich? Tak, bo są to media prywatne.
Czy mogą kłamać? Nie, bo z dziennikarskiego obowiązku wynika rzetelność.
Czy mogą być stronniczy? Nie
Nie widziałem za to, ani jednego dowodu na potwierdzenie tej tezy.


Wydaje mi sie, że trolujesz bo nie można być aż takim ignorantem, żeby nie wyciągać wniosków chociażby z tego co codziennie wrzucają mirki na wykop. Wyżej wymienione media są właśnie skierowane do takich konsumentów jak Ty - bezrefleksyjnie łykających wszystko co zostanie Ci podane. Niczym nie różnisz sie w tej kwestii od starych bab i innych wyznawców PiS oglądających Danusie Holecką
@SkonczPitolic Ty żyjesz w bańce, nie warto tracić na Ciebie czasu bo i tak nic z tego nie zrozumiesz - nie będzie to pasowało do Twojej narracji. Idź lepiej przejrzyj co tam nowego napisali na onecie, wyborczej, tvn, oko pres. Może maja ostaszewska, maja staśko albo maciek stuhr coś ciekawego robią.
@Arizona12 ponieważ nielogicznym jest to, że w oczy podrażnione dmucha się dymem papierosowym.
Fakt jest taki, że jest nagranie live, na którym jest ukazana na sytuacja a NASTĘPNIE tan chłopiec załzawiony podchodzi do płotu, jest mu robione zdjęcie i staje sie symbolem złego traktowania uchodźcow przez służby. Najgorsze jest to że wyżej wymienione media opiniotwórcze (tylko dla kompletnych idiotów) powielają nieprawdziwą informacje.
Pobierz MechanicznaTW - @Arizona12 ponieważ nielogicznym jest to, że w oczy podrażnione dmuch...
źródło: comment_1636717945DAfixwQKAd8BXPNmsjBX3A.jpg
@MechanicznaTW: To bardzo interesująca teza, bo według tej analizy uzględniającej kto i kiedy wrzucał materiały szyk wydarzeń był inny. Poruszany jest również temat jakoby dym papierosowy był uzywany do łagodzenia skutków gazu łzawiącego, ale chyba jest nieskuteczny, więc to chyba jakaś bardziej ludowa metoda jak kapusta na skręcony staw skokowy
https://fakenews.pl/spoleczenstwo/dmuchanie-dymem-w-oczy-chlopca-nie-bylo-proba-manipulacji/