Wpis z mikrobloga

@kamil-ka: ale ty #!$%@? typie remake mafii to jeden z najgorszych remaków ever. Poza techniczną stroną (grafika, światło, miasto) wszystko jest zrobione gorzej niż w podstawce sprzed 20 lat. Pisałem o tym kiedyś, w skrócie główne postaci #!$%@?, dźwiękowo tragicznie, model jazdy gorszy niż w CP2077, totalny brak klimatu, budowania nastroju i więzi z bohaterami. Jeśli uważasz ten remake za dobry to albo nigdy nie grałeś w pierwowzór, albo musisz
  • Odpowiedz
@nophp: Tu się mylisz bo crap GTA działa na Unreal Engine 4. Najlepsze jest to że Unreal odpowiada tylko za tą wątpliwej jakości grafikę, a jednocześnie w tle działa RenderWare który odpowiada za całą logikę gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PawelSynTadeusza: UWAGA SPOILERY
Ogrywałem na premierę, takie rzeczy jak zmiana charakterów bohaterów czy większą filmowość jeszcze była jaaakos do przeżycia. Ale zmiana końcowego monologu to już dla mnie był strzał w ryj. Kompletnie z dupy xD
  • Odpowiedz
@PawelSynTadeusza: Może na PC jest dobrze, ale ograłem to tydzień temu na zwykłym ps4 slim i niestety padaczka optymalizacyjna (gdzie ja na prawdę jako dinozaur grania nie wymagam zbyt wiele)
  • Odpowiedz