Wpis z mikrobloga

dużo ludzi tu wspomina niejakiego "Gjacza" a ja nie oglądałam poprzednich edycji oprócz 3 od połowy i nie wiem kto to był i czym się zaszczycił lub co #!$%@? by do dziś o nim pamiętać i w sumie ciekawi mnie to, mógłby ktoś streścić jednym słowem?
#hotelparadise
  • 6
@hehebuja: koleś, któremu wydawało się ze rozgrywa hotel, a bylo to raczej dziełem przypadku. Mial swoją familie, jak Łoniak gwardie i tak samo ich bronił, czyli im bardziej k ul żeby zostali, tym szybciej odpadali. Mial twz taką juleczke. Zakochana para. Jak Julka miała wrócić do programu to mogla wybrać czy z nim czy nie. Weszła sama, i tak oto wielki gjacz odpadł 2 razy. Poza, tym znęcał sie nad jedna
@hehebuja: dodam jeszcze, ze wielu wykopków miało go za ponadprzeciętnie inteligentnego a był dokładnie taki jak te wykopki tylko bardziej wyszczekany. Ale to jak w życiu, jak jeden głupek spotka drugiego, z ta różnica, ze drugi ma niewyparzona morde, sorry - mojde, to zawsze powie "pacz jaki mundry, ten to musi byc kims ważnym bo taki mundry". A mądra to tam byla Ata i moze Czeczen.
Gracz byl lub jest dalej