Wpis z mikrobloga

  • 1776
Gość przede mną dziwnie jechał, w zabudowanym 30 km/h, poza 130, łapał pobocze, czasami wyjechał na środek. Zadzwoniłem na 112 z podejrzeniem pijanego za kółkiem, 3 minuty po rozmowie z operatorem 112 oddzwonił do mnie policjant z komendy powiatowej, po 5 minutach panowie czekali już nieoznakowanym radiowozem na delikwenta, wydmuchał ponad 1,5 promila. #czujedobrzeczlowiek jednego chwasta mniej.
Ghuthek - Gość przede mną dziwnie jechał, w zabudowanym 30 km/h, poza 130, łapał pobo...

źródło: comment_1636674832AEyIZ2XnmxXmdiJItIFo8B.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@e___g: pierdzielisz głupoty…myślisz ze grupy speed to jakieś dodatkowe patrole? Grupa speed to nadal zwykły patrol WRD który wyjeżdża w miasto z tym, że najczęściej nieoznakowany…robią zwyczajną robotę drogówki ale dodatkowe zadania mają w ramach grupy speed. To tylko medialnie tak wyglada ze są super grupy speed a to tylko taki PRowy zabieg. Ilość etatów się nie zwiększyła a grupy speed powstawały więc nikt nie sklonował policjantów a robotę muszą robić.
  • Odpowiedz
nie tajniaków z grupy speed, po drugie nie udzieliłby ci informacji no chyba że w twojej sprawie.


@e___g: Przecież grupa speed to jest drogówka a nie jacyś "tajniacy"

@polancky: myślę że grupy speed są po to żeby zatrzymywać podczas patrolu kierowców przekraczających prędkość.

Z reguły kręcą się po miastach przy głównych drogach lub na krajówkach, z których zjazd to nie 5 minut jak op pisze


@e___g: Bzdura. Nawet za
  • Odpowiedz
@e___g: to nie myśl bo po prostu nie masz bladego pojęcia jak wygląda policja od środka a naoglądałeś się jedynie wiadomości jak to jest elitarna grupa speed w policji i tylko zajmują się ujeżdżaniem BMW i łapaniem za prędkość. Wysłany był najbliższy wolny patrol - nie ma znaczenia czy oznakowany czy nie, w takim przypadku nawet nie musiał to być patrol ruchu drogowego jak tutaj a jedynie patrol ogniwa patrolowo interwencyjnego
  • Odpowiedz
@e___g: Nieoznakowany radiowóz stał na wjeździe na obwodnice, dyżurny kazał mi mrugnąć światłami jak ich zobaczę, mrugnąłem, wyjechali za gościem i zatrzymali go po jakichś 300 metrach, zatrzymałem się za nimi i zapytałem czy mogę jechać czy potrzebują moje dane, policjant powiedział żebym chwilkę poczekał. Zbadali gościa, wsadzili do radiowozu i przyszli po moje dane, więc zapytałem czy był pijany, policja odpowiedział że tak, więc zapytałem, "a dużo wydmuchał?", "No ponad
Ghuthek - @e___g: Nieoznakowany radiowóz stał na wjeździe na obwodnice, dyżurny kazał...

źródło: comment_1636725415M7q91kuLHE6HOAMUa0KZjR.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Ghuthek: GJ.
Zwracam honor.
Prawidłowa postawa, #!$%@? w dupę temu dzbanowi.
Nawet jakby się okazało że jest trzeźwy to jak najbardziej dobra decyzja.
  • Odpowiedz