Wpis z mikrobloga

#aliexpress

Próbuję wytłumaczyć ludziom odpowiedzialnym za marketing Ali, że Polaków z roku na rok zakupy w ich serwisie coraz mniej interesują. Nie dociera, albo ja się mylę.
Jakie nastroje są u Was?

11.11.2021 na AliExpress

  • Kupuję jak szalony! 5.7% (6)
  • Mam to gdzieś. 94.3% (99)

Oddanych głosów: 105

  • 8
  • Odpowiedz
@alilovepl: albo nie ogarniam tych promocji albo działają jak każde większe promocje tzn. podwyższanie cen przed i obniżanie do stanu początkowego w czasie wyprzedaży. A jak już coś znalazłem co chciałem (bagatela 20pln taniej przy cenie prawie 300 XD łał ale promka) to zostało to wykupione zanim zdążyłem wstać z łóżka . Także nie kupiłem jeszcze nic, btw. jakiś kuponik się znajdzie na cenke 276,45pln?
  • Odpowiedz
@alilovepl: w tym roku zdecydowanie shopee uderzyło mocno z przecanami i dobrymi kodami znizkowymi, Aliexpress coraz drozej i coraz gorsze promki, jak patrze na te ceny i kupony to slabizna straszna
  • Odpowiedz
@alilovepl: Z roku na rok coraz drożej. Dzisiaj coś z różową szukaliśmy, to się potem okazało, że na Allegro jest albo taniej, albo 4zł drożej z dostawą na pojutrze. Więc... Sorry, ale Ali to już gówno. Póki można było kupić bibeloty za ułamek ceny, to czekanie 30 dni miało sens - teraz nie dość, że czekasz 60 dni, to jeszcze ceny jak na Allegro.
  • Odpowiedz