Wpis z mikrobloga

jest prawie 3 w nocy, obejrzałam przed chwilą film na tvn7, gdzie w trakcie reklam niespodziewanie poleciała nietypowa zajawka HP. Widać na niej było relację Milchada z Klapessą, gdzie (niestety nie spojrzałam od początku) w łóżku on bronił się przed nią, a ona która leciała do niego z łapami, coś było o murze z poduszek, potem scena w łazience, gdzie Milchad mył zęby a ona podnosiła do niego nogę jakby usiłowała go szturchnąć, kopnąć (takie końskie zaloty) a on do niej mówił coś w stylu "opanuj się"... czy to jest jakaś scena z live'a? (nie mam playera) czy ktoś to widział? Generalnie po tej zajawce miałam, niezupełnie nowe wrażenie, że Milchad cierpliwie znosi tę swoją partnerkę ale nie ma ochoty się angażować, tak samo jak nie angażuje się za bardzo w konflikty w HP.. może Wanessa to jego "ciepłe kapcie" a jego zachowanie to strategia na przetrwanie?
#hotelparadise
  • 12
  • Odpowiedz
@Mallisso: Nie widziałam tej zajawki, ale kojarzę scenę w łóżku i jeśli to była ta o której myślę, to Milchad bronił się bo go nakręcała a on nie chce robić widowiska publicznie. Dlatego też np całował się z nią pod miską w basenie. Więc ta scena opisywała raczej sytuację 'jestes taka zajebista że jak mnie dotkniesz to mi krew z nosa tryśnie'. Za to dziś na lajwie mnie zainteresowała jedna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Mallisso: ja mam wrażenie, że ona mu się podoba ale nudzi jednocześnie, i chyba trochę męczy, bo jednak dużo wymaga, on też stał się nudny trochę.
  • Odpowiedz
@Mallisso: były tu już opisy że oni chyba byli/są razem po programie i to chyba dość długo bo jeszcze ich widziano w sierpniu w Gdańsku.Podobno byli na weselu razem. To chyba aż tak mu to nie przeszkadza. To jest znowu kreowanie sytuacji, montaż i wyciąganie tego co najbardziej chwytliwe żebyśmy mieli o czym gadać.
  • Odpowiedz
@Mallisso: chyba krótko tutaj jesteś :) Nogą machała mu na zaczepkę na odcinku Extra, poduszką się zakrywał i uciekał od niej, bo no...kolega się mu budził :D
  • Odpowiedz
@Redoxx: hehe :) tak jak pisałam - nie spodziewałam się, że taka zajawka poleci, więc zaczęłam patrzeć dopiero po chwili. Ale nawet jeśli "kolega mu się budził" to i tak są różne sposoby uśpienia kolegi, może Milchad mógłby dowiedzieć się czegoś od Uszatego w tym zakresie? tak, jestem tu od niedawna, ale odkąd przyszłam, odwiedzam regularnie.
  • Odpowiedz