Wpis z mikrobloga

Szukam kogoś komu pomoglbym ogarnąć C#/.NET, zrobić code review, odpowiedziec na pytania czy nawet trochę "podszkolić", w zamian oczekiwałbym od ciebie rozmowy w języku angielskim gdyż chce upłynnić swoją mowę w tym języku. Czy ktoś jest chętny na taki deal? Programuje w .necie 3 lata komercyjnie
#naukaprogramowania #programowanie
  • 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szmichal:  ja planuje wejść w C#, bo mi się prawdopodobnie przyda w dynamics 365. Deal brzmi bardzo fajnie, ale czy mój poziom jest satysfakcjonujący. Tragiczny napewno nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Robiłem ogólne rozeznanie czy warto wchodzić w C#/.NET i widzę że to ciekawa i fajnie rozwijająca się technologia, narazie siedziałem bawiłem się w python/django i trochę szkoda mi zaprzepaścić czas na naukę tego wszystkiego,
  • Odpowiedz
@szmichal: Fajny pomysl. Zapisuje sobie, zeby sie do Ciebie odezwac po nowym roku (troche mam problemy ze zdrowiem teraz). Akurat ideanie sie nadaje, bo ucze sie .net i mowie biegle po angielsku.
Howk!

W ogole super, ze proponujesz tak otwarcie swoja pomoc. Z tego co kojarze nie jest to pierwszy raz.
  • Odpowiedz
@szmichal: Zaluje, ze nie mozemy przez moje ograniczenia szybciej nawiazac wspolpracy, bo mysle, ze bysmy do siebie swietnie pasowali. Ja potrzebuje kogos, kto mi zrobi code review, bo siedze tu w piwnicy i sam wszystko wymyslam i tak to sie bedzie toczyc jeszcze ze 2 lata (poszedlem we wlasne projekty), a z drugiej strony wiem, jak skutecznie rozwiazac Twoj problem z angielskim i bez problemu w tym jezyku pokonwersuje (pracowalem
  • Odpowiedz
@szmichal: Zdaje sobie z tego sprawe. Ja jestem troche nietypowym przypadkiem, bo wybralem prace samodzielna przez jakis czas a i sytuacja zdrowotna sprzyja takiemu dzialaniu. Przy tym nie jestem juz tak zielony jak kiedys, bo jakies poltora roku sobie dlubie z tymi rzeczami. Mam tez background jako tako techniczny (sieci, technologie data center, wirtualizacja, storage) i w miare ogarniam np. Linuxa, kontenery, etc. Nie pisalem natomiast wiekszych projektow, a interesuje
  • Odpowiedz