Wpis z mikrobloga

siedze przy kamyku na tagu i stwierdziłem ze sie zapytam.
wiem ze to indywidualne dla kazdego organizmu ale tak orientacyjnie chce wiedziec.
Jakis czas temu przejadlem sporo trójeczki i poczulem sie #!$%@? zle, serce raz biło mi w #!$%@? wolno a potem od razu w #!$%@? szybko i tak na przemian. krecilo mi sie w glowie i ledwo sie moglem ruszac, sprawdzilem sobei pulsometrem puls i wyszło mi 220bpm, pomiar powtórzyłem kilka razy i było to ciągle w granicach między 215 a 225. Zmierzyłem tez palcem i wynik był podobny. Troche sie wtedy obsralem bo przeważnie to miałem max 160, nie wiedzialem nawet ze puls taki moze byc XD moje pytanie brzmi - to było juz w jakikolwiek sposób zagrażające życiu czy cos? jesli znowu kiedys przytrafi mi sie taka sytuacja to lecieć po jakies benzo czy po prostu tak jak wtedy przestać jeść kamyk i sie uspokoic?
dodam że moj wzrost to 181cm i waże 60 kg
aha dodam że wtedy zarzuciłem pod wpływem emocji Propramolan i nie wiem czy dobrze zrobilem bo 3 godziny pozniej zasłabłem ale od razu się ocudziłem - mimo ze juz nie było wysokiego pulsu ani nie byłem na fazie
#narkotykizawszespoko
  • 19
  • Odpowiedz
@jakub1212: no wtedy na 100% wszystko było już wypłukane. a ogolnie taki puls jest juz jakos bardziej niebezpieczny i moze sie serducho zatrzymac przy nim?
  • Odpowiedz
no wlasnie zdiagnozowali mi nadcisnienie tętnicze niedawno i ogolnie juz kazde loty konczyly sie tym ze byłem zmuszony konczyc zabawe przez serce a nie przez brak tematu XD pytam po prostu z ciekawosci czy mialem wtedy farta i nic mi sie nie stało czy jednak takie cos nie jest niebezpieczne. a co do cpania i problemow z sercem to juz mocno ograniczam i z codziennego #!$%@? przeszedłem w tryb raz w tygodniu
  • Odpowiedz
a i dziekuje panu za poswiecony czas i udzielenie odpowiedzi na moje pytania
jak cie #!$%@? to sory ale zrobiony jestem
  • Odpowiedz
@vKING: #!$%@? ziomek ty zacznij jeść coś innego niż chemię jak ty ważysz 60kg przy takim wzroście ogarnij się chłopie bo o zapaść nie trudno i rodzicom krzywdę zrobisz jak dostaną telefon że ich syn ćpun nie żyje idź na silke wal w weekendy mdma pal ziolo #!$%@? dużo rób masę póki masz szansę się ogarnąć i z fartem
  • Odpowiedz
@dansemacabre777: rok temu zanim obrałem ten styl zycia ważyłem 73, ogólnie mam taką urode że jestem chudy i za #!$%@? nigdy nie mogłem przytyć, no ale rzeczywiście 60 troszke malutko ale jak juz mowilem etap ciągów mam już za sobą i teraz raz na tydzien a nawet ostatnio dwa tygodnie sie udało wytrzymac.
Próbowałem sie przekonać do zioła ale niestety zawsze moje paranoje i schizy pod wpływem się zwiekszaja i
  • Odpowiedz
@jakub1212: GBL to jest ten płyn do alufelg czy jakos tak? po zmieszaniu z kamykiem tworzy sie jakas fajna faza czy po prostu zmniejsza wjazd na serce?
  • Odpowiedz
@vKING: jak czujesz ze jest #!$%@? i nie dajesz rady to dzwonisz po karetke no i mówisz co brałeś oni pomogą, ja jak kiedyś piguły zzarłem jakieś takie czarne czaszki #!$%@? wie co to było i za dużo #!$%@?łem i przedawkowałem dreszcze poty wymioty kołatanie serca już było blisko i bym dzwonił
  • Odpowiedz
@Akatora: z tego co wiem w polsce bycie pod wpływem narkotyków chyba nie jest karalne? czyli jesli pozbede sie tematu a lekarzom powiem ze cpalem to nie wezwą policji? zalezy mi na czystej kartotece bo moj przyszły zawod ktory aktualnie studiuje wymaga bycia niekaranym
pytam po prostu w razie jakby w przyszlosci przydarzyło się coś podobnego
  • Odpowiedz
@bezbek303: bylebym nie poszedł w ślady krisa bo jeszcze troche życia przede mną XDD
ale sam sie zdziwiłem ze taki puls jest osiągalny, mój wczesniejszy rekord to było 170 i za #!$%@? nie mogłem tej liczby przekroczyć a tu prosze taka (nie) miła niespodzianka
niestety ostatnio chyba cos juz serducho nie wyrabia i prawie kazde #!$%@? konczy sie z powodu bicia serca
  • Odpowiedz
@vKING: no z reguły nie powinno być przypału, no chyba ze jakoś #!$%@? trafisz,mówisz co brałeś to od razu ułatwiasz im robotę i przeważnie szybko ci mogą pomóc ale nawet jak by co to i tak zdrowie najważniejsze ale staraj sie nie mieć tematu w kieszeni jak tam dzwonisz to bedzie git
  • Odpowiedz