Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki, chciałem was zapytać czy bylibyście zainteresowani recenzjami jajeczek marki Tenga, takich jak na zdjęciu. Są to względnie tanie, teoretycznie jednorazowe seks-zabawki przeznaczone dla mężczyzn (ale kobiety też mają szansę ich używać) które z racji na swój niepozorny wygląd i mały rozmiar mają być wyborem dla tych którzy chcą je spontanicznie zabierać ze sobą ale również w łatwy sposób ukrywać bez otrzymywania niepotrzebnych pytań. Ogólnych modeli owych maaturbatorów jest ponad 24 - ja zrecenzowałbym około 16 z nich. Warto wspomnieć że na rynku jest mnóstwo podróbek które odbiegają od oryginałów jakością równie mocno jak ceną. O nich też będę mógł coś napisać, bo zanim zabrałem się za kupno oryginałów to miałem z nimi styczność.

Jeżeli wpis zbierze jakąś konkretniejszą liczbę plusów to jako pierwsze zrecenzuję jajko Surfer z serii hard boiled - w jednej z zagranicznych recenzji które czytałem autor stwierdził że jest to najsilniejsze z oryginalnych dwunastu jajek Tengi, chciałbym się o tym przekonać i opisać wam w jaki sposób można się poczuć i czy jest to warte ich ceny. Opis postaram się zrobić w sposób profesjonalny, a jeżeli interesują was jakieś konkretne aspekty nabywania czy używania tych produktów to możecie zadawać pytania na które odpowiem w owym poście. W przypadku niespodziewanej popularności wpisu zorganizuję też przy okazji recenzji rozdajo.

#seks #masturbacja #konzwalony #recenzja #gadzetyerotyczne
OnaholeFister - Hej Mirki i Mirabelki, chciałem was zapytać czy bylibyście zaintereso...

źródło: comment_1636476372G7qChLJt31JpByihr0DOam.jpg

Pobierz
  • 21