Wpis z mikrobloga

#playstation #psnow #steam #ps5 #kiciochpyta

Cześć, mam takie pytanko, ponieważ nie znalazłem informacji na necie. Mianowicie mam kontroler Dualsense i subskrypcje psnow. Chciałem sobie pograć na PC w the last of us 2 no i idzie mi całkiem dobrze, tylko jest jeden mały szkopuł.

Po pierwsze to psnow na PC nie obsługuje Dualsense, więc i tak już się łącze przez Steam big picture (Science xD), ale mam jeden problem ze sterowaniem.

Wiecie może, jak ustawić touchpad w ustawieniach Steam, aby reagował jak touchpad? Póki co bez zmian w ustawieniach touchpad działa jak wciśnięcie przycisku start, a no przydałoby się, żeby działał jak wciśnięcie … touchpada, bo nie mogę nawet wejść do plecaka xd

Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki omijające emulatory typu DS4Windows itp bo… mam maca, na którym mam windowsa, na którym mam steama w którym odpalam psnow, bo inaczej nie widzi kontrolera, a natywnej apki psnow na maca nie ma xD
  • 4
@P4tryxus: No właśnie mam windowsa na Macu przez parallels. Kontroler się paruje, tylko to z psnow jest problem, bo nie obsługuje pada z ps5 na PC xD No i dlatego chciałbym jakoś w ustawieniach kontrolera na big picture na Steam zmienić działanie touchpada, ale nie wiem która opcja odpowiada za to samo, co kliknięcie touchpada. Skomplikowane to xd