Wpis z mikrobloga

#apple #airpods #airpodspro

Mam nowe airpodsy pro z mediamarkt. Mają tydzień. Mam wrażenie, że w trybie redukcji hałasu dociera do moich uszu za dużo dźwięku. Po włączeniu anc zmieni się barwa dźwięku otoczenia jest on trochę przytłumiony ale jest nadal słyszalny. Wentylator laptopa, okap nad kuchenką, ruchliwa ulica. Wszystko się przebija nawet przy włączonej muzyce na 40%. Próbowałem resetować airpodsy, oprogramowanie aktualne. Jak to u was działa? Za dużo oczekiwałem czy trafiła się wadliwa para?
  • 8
Rozumiem to. Dlatego zależało mi na opinii od innych użytkowników. Mam wrażenie że po wyjęciu z pudełka działały lepiej. Ale może to była chwilowa ekscytacja nowym produktem.No i z recenzji w sieci wynika że jednak z takim hałasem powinny sobie poradzić lepiej
@typowymirekakrobata: za dużo oczekiwałeś, tak jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) i się nie dziwię bo sam je dopiero kupiłem i to jakie opinie na ich temat są, jakie te słuchawki są NIESAMOWITE, to zwykła bajka, zupełnie przesadzone. Ani nie grają niesamowicie ani nie izolują niesamowicie. One są po prostu OK. To ANC to w moim odczuciu jest mniej niż połowa tego co oferują nauszne sony wh
@typowymirekakrobata: Mam porównanie airpods pro i BOSE Noise Cancelling Headphones 700.
Najpierw miałem airpodsy i byłem z nich bardzo zadowolony. Nie izolowały mnie w pełni od otoczenia, ale poprawiły mój komfort podróży komunikacją miejską i w jeździe na rowerze. Używam ich za każdym razem wychodząc z domu.

No i pojawiają się te nauszne Bose... To już poziom czarów jakichś ;) 80-90% hałasów z zewnątrz jest eliminowana. Nie słucham na maksymalnej głośności