Wpis z mikrobloga

Zapraszamy na czwarty odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars ()

Dzisiaj zmierzą się @sand i @ilovecigarette (a właściwie jej niebieski pasek). Obaj zawodnicy dostali to samo zadanie bojowe - zagrać krótkie solo do wybranego przez siebie podkładu.

Który z nich poradził sobie lepiej, Waszym zdaniem? Głosujcie stawiając plusa obok jednego z dwóch komentarzy niżej. W razie wątpliwości, możecie dać dwa plusy. Głosowanie trwa równo 48 godzin. Do kolejnej rundy przejdzie zawodnik, który uzyska minimum 5% przewagę. Jeżeli ani jeden nie będzie zdecydowanie lepszy - nastąpi dogrywka.

Drabinka konkursowa prezentuje się następująco: https://challonge.com/pl/p7fcxi2x

#gitara #gitaraelektryczna #muzyka #tworczoscwlasna #produkcjamuzyki #instrumenty #mirkoguitarwars
dinkum - Zapraszamy na czwarty odcinek konkursu gitarowego #mirkoshredwars (。◕‿‿◕。)
...
  • 55
  • Odpowiedz
@dinkum: aleście podkład wybrali xD
I love cigaretten, bo zrobił fajne funky brzdyle. #!$%@? sie znam na technice i teorii, ale generalnie im więcej hopnięć tym lepiej w podkładzie niudnym jak flaki z olejem.
KIEDY JAKIEŚ MOTORHEDY NO???
  • Odpowiedz
Hey wielkie dzięki za plusy, nawet jak przegrywam. Dzięki tez za krytykę. W pełni zasłużona. Nie grałem prawie 5 lat, z racji problemów z ręka. Ale teraz wracam do grania. Nawet te pare plusów jest mega akceleratorem do dalszego ćwiczenia i kopalnia energii. Wielkie dzięki i pozdrawiam @ilovecigarette za zacne współzawodnictwo i za podkład.
  • Odpowiedz
@cotymitutaj: Będę ćwiczył, pulling i bending czasami jeszcze sprawia ból z racji kontuzji ale mam nadziej ze będzie lepiej. Nie mogę się doczekać kolejnego #mirkoshredwars ( do tego zdaje się ze jak się gra to zawsze się człowiek boi artykulacji, żeby czego nie sknocić )
  • Odpowiedz
@sand: nie no gościu technikę masz dobrą. Tylko bym oczekiwał żebyś bardziej słuchał podkładu pod który grasz.
Trzymam za Ciebie kciuki, mam nadzieję że z ręka będzie wszystko w porządku i że w następnych zawodach nas wszystkich pokonasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trzymaj się tam miras. W dobrych zawodach wystąpiłeś.
  • Odpowiedz
Osobiście oba mnie nie przekonują. Nie mówię tutaj że to wina gitarzystów ale zwyczajnie podkład też taki niezbyt dobry do zagrania czegoś przyjemnego. W niektórych momentach nie wiedziałem czy jest pauza czy jakaś pomyłka. Wcześniejsi mieli podkład gdzie mogli ładne melodyczne solo zagrać. Sam niestety jako posiadacz słuchu absolutnego i zespołu aspergera bardzo krytycznie podchodzę do słuchania. Sam siebie też surowo oceniam i wiem że gram słabo bo skupiam się na strunie
  • Odpowiedz
@dinkum: Ok spoko. Próbowałem właśnie sam do niego zagrać i dość ciężko było mi się dopasować.
Ogólnie co do samej gry to:
Głównie to problem widzę w dopasowaniu do linii melodycznej, technicznie nie było źle. Ale czuć czasem jakby harmoniczna nie pasowała do melodii, tonacja musi współgrać bo inaczej brzmi jakby nałożyć dwie zupełnie nie pasujące do siebie ścieżki. Wolałbym nawet prostsze solo ale zwyczajnie w klimacie podkładu.
  • Odpowiedz
No, sorry... W trakcie wszystkich edycji konkursu zdarza mi się dziś po raz pierwszy taka sytuacja, że nie daję żadnego plusa, gdyż uważam, że ŻADEN z konkurentów na niego nie zasłużył. (WTF???) No, sorki. Po raz pierwszy, delikatnie mówiąc, to nie moje klimaty.
  • Odpowiedz