Wpis z mikrobloga

twoje teksty sa na poziomie podstawowki


@kasperski113: Musiałem się dostosować do twojego poziomu. Swoją drogą nie mam problemów w życiu i mam się całkiem dobrze ale widzę że ty nie masz się najlepiej skoro postanowiłeś się wyżyć na ludziach z tagu a jedyne co zrobiłeś to się ośmieszyłeś. Idź już bo żałosny jesteś wypłacz się w poduszkę czy coś
zyjesz w swoim swiecie, dlatego ci sie wydaje ze sie osmieszylem,


@kasperski113: Obawiam się że to działa w drugą stronę XD idź już bo zaraz sam depresji dostaniesz jak zdasz sobie sprawę jakiego buca z siebie zrobiłeś i nie mam ju depresji swoją drogą i jak już mówiłem mam się całkiem dobrze ale z tego co widzę to pomijając myślenie to czytaniem też masz spore problemy XDD
@taksezyjepowolutku: przeciez 3 godziny temu jeszcze plakales, ze masz depresje, jak normalnie rozmawiamy, to chociaz nie klam, 2 tygodnie temu pisales ze jest #!$%@?, wiec tez szybko ci sie zmienilo, i kto tu sie pogrąza, dobra przegrywie, bo nudne to juz jest, wiec zakoncze z toba rozmowe, i wracam do swoich zajec, a ty wracaj do depresji
@kasperski113: Ty serio jesteś taki głupi czy tylko udajesz? Pisałem co dało mi prześladowanie w szkole ale nie napisałem że na którąś z chorób które wymieniłem cierpie do teraz XDDDD naucz sie czytać serio normanie bo wstyd aż. Ja też wsm wracam bo drugi trening dzisiaj sam się nie zrobi