Wpis z mikrobloga

@Riess: na reddicie fundacji widziałem płacz by tym którym sie nie podoba zrobić jakieś getto i żeby mieli osobny wątek co tydzień xD
  • Odpowiedz
@guest: To już przeszło. ;) Ogółem modki z suba bardzo boli pupa że większość ludzi siedzi na subie do trololo i memów, bo oni bardzo liczyli że będzie następna GoT i będzie ego-trip że prowadzą duży sub :D
  • Odpowiedz
@guest: sądzę że HBO by tutaj nie pomogło. Tutaj leży produkcja serialu. Kasa gigantyczna ale scenariusz słabiutki. Decyzja że pewne postaci z książki to będą teraz nastoletnie dziewczyny też zrobiła swoje.
  • Odpowiedz
@guest: społeczeństwo portali dla idiotów w 2021 roku xD nie masz prawa oceniać jeśli nie dajesz 10 lub 9 gwiazdek. Jak ci się nie podoba to nie oceniaj.

No dosłownie społeczeństwo idiotów
  • Odpowiedz
@guest: i bardzo dobrze, nie interesuje mnie opinia tych zjebów i ja mam też ich na czarno.

Niestety czasem trzeba wykazać się ksztą kultury i jakimś iq. Jako że ich wypowiedzi i sposób myślenia oraz dyskusji są na bardzo niskim poziomie nigdy się nie dogadamy.

Przecież większość tych trolli ma mnie na czarno bo śmiałem oceniać ich ukochane anime na mniej niż to 10 czy 9. Dokładnie to z czego się
  • Odpowiedz