Wpis z mikrobloga

@Friz_PL: A masz ochotę sobie podyskutować? Zastanawia mnie to Twoje uwielbienie do Nicoli. Nie twierdzę, że jest brzydka, tylko jak się uśmiechnie, to cały czar pryska. Są babki, na które sie tylko spojrzy, to miękną kolana, a tutaj jakoś tego nie ma. Barbara jednak ma nad nią przewagę. Może z tych znanych, to jeszcze Eva Green...
Zresztą, co ja gadam i tak nawet żadna by sekundę na nas nie spojrzała (
  • Odpowiedz
A masz ochotę sobie podyskutować? Zastanawia mnie to Twoje uwielbienie do Nicoli.


@Nemesh: sam się nad tym czasem zastanawiam. Ale chyba odwiedź jest jedna. Nie spotkałem nikogo ładniejszego w necie i w realu. Uśmiech to właśnie jeden z wielu jej atutów mało ma natomiast negatywów. Barbara to zwykła latawica jeśli śledzisz tag widziałeś jakie posty ostatnio z nią były no to wywoływało u mnie odruch wymiotny.
  • Odpowiedz
@Friz_PL: nie nie śledzę, ale często pojawiasz się w aktywnych, to sobie przeglądam.
Ale latawica pod jakim względem? Rucha wszystko co popadnie, czy jakieś inne cuda?
Jak Nicola ma poważną minę, to wydaje się ładniejsza. Ale mamy inne gusta i po prostu taka mnie myśl naszła i musiałem się wygadać ;)
  • Odpowiedz