Wpis z mikrobloga

Ale mnie kurza że spermierze #friz i #wujek_luki mają klapki na oczach i ślepo bronią Faustyne, a ona bezwzględnie ich nabiera na "sprytną babę".
Dziewczyna 3 raz robi ten sam błąd który na zawracają jej od początku uwagę, gimper to mówi a oni ją bronią. Na początku dostała OPR bo lawirowała tak, by cos powiedzieć ale nic nie powiedzieć. Ostatnio to samo tylko bardziej lała wode, by nie było to oczywiste.
A teraz, dziewczyna cała swoją wypowiedz budują na tym jak zalawirować by nie było "na nią" i "wyglądało dobrze". Dostaje feedback wprost ze nie robi źle i podkręcili jej scenariusz. Ona to zignorowała, całkowicie i dalej robi to samo tylko bardziej lawirując. Znowu dostaje feedback i "ona nie udzieli odpowiedzi". W trakcie studia dostaje krytykę i 100% jej wysiłku idzie nie na odpowiedzmy tylko na to by zabrzmieć inaczej niż oni powiedzieli.
A oni tego nie widzą i ja bronią XD

Jeszcze ta jej dwulicowa zakłamana twarz, gdy oni akurat na nią nie patrzą, ona może napawać się swoimi kłamstewkami.

#friz
Pobierz
źródło: comment_1636063193ZTuP47ldZNI1HMCGX5SMEn.jpg
  • 6
@Archeros: Ciężko inaczej? To znaczy jak w ogóle nie wyjść z problemu, źle dobrać słowa, źle zareagować 3 razy ignorując informacje od jurorów? A na po drodze ulec pokusie, uniknięcia ryzyka kolejnych błędów i powiedzieć ja nie odpowiadam. Absolutnie się nie zgadzam, cieżko było zrobić tyle błedów a i tak zaślepić tych 2 na tyle by jej bronili.
No ale jakie informacje jurorzy dali? Nic konkretnego. Jak ty byś wyszedł z takiej dramy, co zrobiłbyś lepiej niż ona?


@Archeros: Odpowiadasz pytaniem nie na pytanie, zamiast obronic dlaczego uwazasz ze cieżko bylo innaczej z niego wyjść. To bardzo niski poziom dyskusji, słowa bez pokrycia i brak argumentów.
Dla prównania, podałem Ci cała liste rzeczy które #!$%@?ła, wiec co mogła zrobić lepiej? Zaczac od nie #!$%@? wyzej wymienionych. Szach-mat.

No ale
Ostatecznie to zrobila czyli posłuchała rad


Nie posłuchała rad. tak jak pisze 3 raz. Rady do tyczyły nie zrozumienia przez nią sytuacji i nic się nie zmieniło.

nie wspominać o tym że zachlala. Ostatecznie to zrobila czyli posłuchała rad.


Tak chciała nie wspominać i nie nic dalej nie zrobiła, tylko zmarkowała.

Dostała trudny temat, sytuację trochę bez wyjścia


Nie, nie dostałą. trudna sytaucja to była bartka(która btw nawiązywała do promocji rajstop