Wpis z mikrobloga

Ale tak szczerze to ten roster TL dupy nie urywa. #!$%@? na topie + scalujacy burger ktory rok nie grał + okeyish santorin+ no solidny bot ale trzeba pamietac, ze mowimy tutaj o NA czyli srodowisku gdzie kazdy dostaje -50 do skilla.
Ot, taka solidna druzynka ktora na papierze top 1-3 w NA z palcem w dupeczce i potem MOZLIWA jakas walka na worldsach o 2 miejsce, jesli nikt nie #!$%@? wczesniej ( ͡° ͜ʖ ͡°). I to przy założeniu, ze ten team bedzie klikać bo jak na to patrze to juz widze anty synergie top-mid XD
#leagueoflegends
  • 17
  • Odpowiedz
@Vezz: imo lepszy bjergsen niz jensen. Kazdy kto widział pro view z tego jak porusza sie jensen + to jak operuje kamera, porusza myszka ten sie z goldow juz nie smieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamietam jego wylew na syndrze w ameryce pod koniec.
  • Odpowiedz
@Vezz: Hmm, jak na NA bardzo solidny teamek, Bwipo na topie jak będzie grał jak grał, to jak na NA i tak kox, santorin trochę ściek, bjergsen nie wiem, bo rok nie grał, ale zawsze go lubiłem i jak grał sobie to był imo top1 midlanerem przez wiekszosc czasu w NA, botlane wiadome, że szczerze op, nawet jak patrząc na świate botlany to ten i tak wygląda dobrze, ale fakt, że
  • Odpowiedz
Hmm, jak na NA bardzo solidny teamek


@howtowisnia: Tylko, ze te top 3-4 orgi w NA zawsze mialy solidne teamki w porownaniu do reszty stawki. I to nawet nie gwarantuje worldsow. Popatrzmy nawet na ten rok, gdzie wygralo 100T a TSM ktore #!$%@? miliony na swordart nie pojechalo na worldsy nawet
  • Odpowiedz
@Vezz: Bo NA powtarza ciagle ten sam problem, #!$%@? kupę hajsu, żeby kupić kogoś, a nie inwestuja w rozwijanie community u siebie.

EU szybko się zorientowało, że ściąganie Koreańczyków za kuoe hajsu nie sprawi, że będą mieli lepsze wyniki.
  • Odpowiedz
@Vezz: ze swordartem to smieszna sprawa wyszla, bo typa wzieli żeby pomogl ogarnac shotcalling w druzynce i ogolnie prowadzil ich w gierce podejmujac najwazniejsze decyzje tak jak robil to suning itd, a tu sie okazalo, ze typ po angielsku to tylko hello mowi i na glebsze komentarze w gierce co robia nie bylo miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nammah: To raczej wygaldalo jakby SwordArt dalej myslal, ze jest w Sunning i robil engeage 1 vs 5 bo myslal, ze druzynka wejdzie za nim. Nie wiedzial na co sie pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vezz: wiadomka, NA to zwierzyniec, a zawodnicy mogą być być w formie, ale split trwa kilka miesięcy, nie dzień czy dwa, jestem zdania, że nie ma co jakoś mega dużo gadać przed splitem, skład imo będzie wyglądać najlepiej w całym NA, ciężko będzie przebic, ale czy będzie winnerem ameryki? Idk, na pewno skłoni mnie do obejrzenia NA
  • Odpowiedz
@Vezz
Co tu się dzieje xDDD myślałem, że te worldsy trochę uspokoją ego fanów LEC, a ci dalej sobie piszą o NA jakby to była jakaś 20 tierow niższa liga. Przypominam, że oba regiony zaprezentowały się bardzo podobnie, czyli bardzo #!$%@?. Nawet powiedziałbym, że LCS wypadło odrobinę lepiej xD.
Jedyna eu drużyna która miała jakakolwiek znaczenie na scenie międzynarodowej to stare g2 - drugiego takiego superteamu już prawdopodobnie nie będzie, więc razem
  • Odpowiedz
@nopenope: Jesli nie masz jakiejkolwiek infrastruktury i MUSISZ wydawac ogromne pieniadze na importy, zeby w ogole zlepic squad ktory nie dostanie #!$%@? od wszystkiego co sie rusza na worldsach to tak. Moge powiedziec nawet, ze jest ze 100 tierow nizej, niezaleznie od wynikow. To tak swoja droga. Nie wiem co to ma do rzeczy apropo twierdzenia, ze ten squad jest po prostu "okej", nie jest niczym nadzwyczajnym.
  • Odpowiedz