Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam wszystkie bis itemy ale brakuje mi tych dwóch itemow...
1.Gdzie wyfarmic griffons eye
2.titans (na mefie byłem około 1500 razy)
3.skillery

Oczywiście szukałem w google ale zawsze warto mieć parę źródeł( ͡° ͜ʖ ͡°)
#diablo2resurrected
  • 7
  • Odpowiedz
@M83_: griffon mi wypadł parę dni temu w starożytnych tunelach, ale to jest naprawdę rzadki przedmiot, więc szansę na niego masz bardzo małą (ja znalazłem pierwszy raz w życiu). Szukaj tylko w mapach lvl 85+.
Tytany za to są stosunkowo proste: CS, tunele, krowy - wszędzie tam gdzie zabijasz dużo potworów. Mef i inni bossowie też się nadadzą przy odrobinie szczęście. W zasadzie tytki nawet na koszu mogą polecieć.
Czyste
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaczorra: Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Czytałem że można wyrolować skillera tylko jak GC wypadł z Diablo/Balla/Nith
  • Odpowiedz
@M83_: nie, czystego skillera możesz wyrollować z każdego GC znalezionego od 3. aktu kosz wzwyż (poza mapą las pająków). Natomiast GC z Dia/Baal/Nih jako jedyne mogą zrobić skillera z life 41+.
  • Odpowiedz
@ForestTurtles: do tego, do craftowania i czasami do robienia dziur w przedmiotach. Niektórzy też rollują 6 pskulli z przedmiotem, żeby dostać nowy rzadki przedmiot, ale ta receptura niestety robi przedmioty o niskim lvlu, więc nie wyjdzie z tego tiara 2/20 i raczej rzadko się tego używa.
  • Odpowiedz