Wpis z mikrobloga

Coraz bardziej zaczyna mi się wydawać, że w całej sprawie z Wiktorią jest drugie dno, a my widzimy tylko sterowany przez reżyserkę wycinek rzeczywistości. Trudno jednak, żeby tak bardzo wszystkim podpadała w różnych konfiguracjach, nie należy też do osób najbardziej stabilnych emocjonalnie, a dodając do tego jej sposób bycia, raczej zraża do siebie ludzi.
Jest po prostu męcząca. Jeśli źle się czuła po odejściu Miłosza, mogła strzelić honorowego samobója na rajskim. I chyba byłoby zdrowiej, bo trudno znosi się jej kolejne dramy.

#hotelparadise
  • 14
@camelinthejungle: a mnie sie wydaje, ze wiki po prostu lubi i umie w rywalizację, a jak to w rywalizacji wszystkie zagrania są fair jesli nie są skatalogowane jako zabronione. Ona się nie podda, dla zasady, bo jest sportowcem. W dodatku pozostałe baby w hotelu są zazdrosne, bo same są zwyczajnie leniwe, więc fiksacja wiki na ćwiczeniach wpędza je w kompleksy. Nie jestem fanką wiki, ogladam ją jako ciekawy przypadek, gdyby miała
@Barbarellaa to przecież jej słowa. ( ͡º ͜ʖ͡º) poza tym, jeśli zależało jej na Miłoszu, to dalsze pozostawanie w programie, co wiąże się z koniecznością parowania z innym kolesiem, może być zwyczajnie niekomfortowe. Do tego dochodzi presja ze strony grupy.
Ja zawsze byłem team Wiki i w sumie dalej bliżej mi do niej niż do łoniaka i reszty, ale coraz bardziej mnie irytuje.