Wpis z mikrobloga

Jestem trochę zawiedziony najnowszą paczką mieczy i rękawic do „Ghostrunnera”. Zgodnie z nazwą nawiązują do Halloween, jednakże mam wrażenie, że twórcom skończyła się inwencja twórcza. Model wszystkich sześciu mieczy jest identyczny, zmieniają się jedynie kolorki.

Taka sama sytuacja wystąpiła w przypadku poprzedniego kosmetycznego DLC, _Neon Pack. Ta sama katana, tyle że w różnych wariantach kolorystycznych.

A szkoda, ponieważ Metal Ox Pack zawierał cztery kompletnie odmienne ostrza.

No ale i tak kupiłem. „Ghostrunner” jako gra bardzo mi się spodobał - według mnie jest to jeden z najlepszych tytułów ubiegłego roku i z niecierpliwością wyczekuję drugiej części.

#cyberpunkstories - autorski tag

#ghostrunner #cyberpunk #gry #tworczoscwlasna
cyberpunkowyneuromantyk - Jestem trochę zawiedziony najnowszą paczką mieczy i rękawic...
  • 7
@cyberpunkowy_neuromantyk: generalnie trochę szkoda, że jedyne płatne DLC jakie powstają, to zestawy skórek (...i tak kupiłam wszystkie, bo lubię wspierać twórców, ale mam swój ulubiony set i w zasadzie go nie zmieniam). Przytuliłabym jakiś krótki scenariusz dotyczący Adama, albo poboczną historię osadzoną w uniwersum, widzianą oczami innego Ghostrunnera.
Pozostaje czekać na drugą część. ʕʔ