Wpis z mikrobloga

Ale mam beke z ludzmi, z którymi robie. Zwykłe szare pionki jak ja w kołchozie, a główne ich tematy to, ze ktos wzial urlop jak bylo tyle postojow przeciez i kto przyjdzie do pracy, a kto pojdzie na nadgodziny matko boska katastrofa xD oni maja przykręcać śrubki, a nie zajmować sie tym co ma za zadanie lider. Pare razy próbowali mnie zaciągnąć do dyskusji to powiedziałem, ze wywalone jajca na to czym wy sie przejmujecie, nie żyjcie tą pracą, ale oni nadal swoje, ehhh xD
  • 31
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: ale to ich kompletnie w żaden nawet 0.00000001% nie dotyczy. Ich zdaniem jest tylko i wyłącznie przykręcać śrubki, po co przejmować sie czyms dodatkowo? Nie wiem, nie potrafię tego zrozumieć. Przyjść zrobić swoje i elo, naszym obowiązkiem jest opuścić stanowisko pracy przykladowo o 6:00:00 i tyle, ktos moze zaspać, moze stanąć cala produkcja, ty swoje skończyłeś.
Byly sytuacje typu pracownik chcial sie wykazac i zrobic cos dodatkowo i kliknął cos
  • Odpowiedz
@Tigermass: też słucham tego #!$%@? 8h dziennie, dołóż sobie do tego jeszcze co czyje dziecko robi w szkole i jakie były promocje w Kauflandzie plus okazjonalne dyskusje o wyższości LPG nad dieslem
  • Odpowiedz
@Tigermass: wypisz, wymaluj mój ojciec, miłośnik PiSu i "kiedyś to było". On nie może wziąć jednego dnia urlopu, bo jest dużo roboty i kto to zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tigermass:
Masz jakiś autyzm czy coś? Te tematy jak najbardziej ich dotyczą a poza tym to jest typowe #!$%@? dla zabicia czasu "small talk", "pogawędka". Masz inną sytuację życiową niż oni i dlatego ich tematy nie zbiegają się z Twoimi.

ze ktos wzial urlop jak bylo tyle postojow przeciez i kto przyjdzie do pracy


1. Jak ktoś idzie na urlop poza przestojami to jest mniej "atrakcyjnych" terminów dla wszystkich

a kto
  • Odpowiedz
@zortabla_rt: to jest praca i ciężko to zrobić. Trzeba by było ogarnąć cos lepszego, a nawet po studiach będzie ciężko o lepiej platna pracę w okolicy, bo jak na kolchoz to spoko płacą.
Ja przykladowo zakladam czesto sluchawki bezprzewodowe, ale czasami musze ściągnąć na godzine, zeby ucho odpoczęło, bo zaczyna pobolewać(pewnie mam zly rozmiar gumki)
  • Odpowiedz
Masz jakiś autyzm czy coś? 

@Endrius: XDDD
Milo taką obrazę czytac z rana xD przeczytaj uwaznie jeszczw raz, w nawet najmniejszym stopniu ich to nie dotyczy, bo nie lezy to w zakresie ich obowiązków.
I nie chodzi mi o pogawędkę, bo tez czesro gadam z ludzmi, ale nie lubie sluchac jak ludzie tworzą sobie problemy to tak jakbyś słuchał, ze kolegi sąsiada córka ma samochód i on sie psuje i ola
  • Odpowiedz
Nadgodziny sa dobrowolne


@Tigermass
Nadgodziny nie są dobrowolne. Według prawa pracy pracownik nie może odmówić wykonania nadgodzin (poza kilkoma wyjątkami: ciąża, niepełnosprawność, opieka).
  • Odpowiedz