Wpis z mikrobloga

Czy miał ktoś problem z przekonwertowaniem Golda i Game Passa na PC na GPU? Robiłem wszystko wg poradnika na tanigamepass.pl i podczas wpisywania kodu na 7 dni GPU wyskoczył mi komunikat że wystąpił problem i należy się skontaktować z supportem MS, który zasugerował mi żebym spróbował aktywować go przez inne urządzenie, niestety to również nie pomogło, próbowałem nawet aktywować Ultimate’a przez swoją kartę kredytową i wyskoczył mi ten sam komunikat, nie wiem już co robić (,) . Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem? #xbox #gamepass
  • 4
@Skubson: Miałem tak miesiąc temu. Najprawdopodobniej jest to spowodowane przez zmianę regionu przy aktywacji live (miałem z Turcji). Pisałem z nimi 2-3 dni i mieli coś z tym zrobić. Nie wiem czy zrobili czy samo się naprawiło, ale ogólnie po jakimś tygodniu mogłem już normalnie dokupić Ultimate za 4 zł i wszystko było ok.
@GeWa: Tylko że Live’a mam cały czas na Polskę, kody które kupowałem również były zgodne z polskim regionem, cóż, pozostaje mi chyba wyłącznie czekać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skubson: zadzwoń na infolinię i przedstaw sytuację że nie możesz aktywować żadnego kodu, z racji problemów z waluta :=) problem będziesz miał rozwiązany w kilka minut