Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DorianJS: To pewnie jakiś stały bywalec który nie chciał się zdradzić że wszedł w shita jakiś cyber albo Rysiek albo Atari
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Majki0912: Czyli za dużo i za późno włożyłeś. Na shitach albo wejdziesz za $10 jak jest ultra low marketcap i zrobisz z tego kilka tysi zanim się ogarniesz co się dzieje, albo ryzykujesz większą kasą gdzieś w środku pompy lub na górce - wtedy najlepiej wyjąć wkład + jakiś zarobek a resztę zostawić na wypadek prawdziwej rakiety
  • Odpowiedz
@inXe: Ja włożyłem sporo bnb w low cap który fajnie odjechał, okazało się że był honeypotem a jedyne portfele które sprzedawały to były różne adresy deva ( ͡° ʖ̯ ͡°) Trzeba uważać na te low mcapy. W zasadzie sam będę chciał zrobić jakiegoś bo 95% to scam i ciężko wejść w coś poniżej 10k mcap.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Quben: Bo się wkłada $5 i sprawdza czy można wypłacić od razu ( ) Chociaż chyba i to mogą w kontrakcie obejść, tzn np. max wypłata $15 i wtedy można się naciąć ale aż tak się nie znam. Sam nigdy honeypota nie kupiłem, wystarczy zerknąć w kontrakt na bscscan i tam się to zobaczy
  • Odpowiedz
@inXe: Obracałem zyskiem z innych shitow więc nie było tak szkoda a też nigdy wcześniej nie trafiłem. Coś tam sprawdziłem ale niewystarczająco bo chciałem być jedną z pierwszych osób która kupi. Teraz wiem że lepiej wejść później a sprawdzić dokładniej
  • Odpowiedz