Wpis z mikrobloga

Gdy było lato, upały i 30 stopni to oblech #ator tak się pocił przed kamerą, że aż mu kroplami spływało. Teraz już prawie zima, a ten dalej spocony jak koń wierzchowy po dobrym westernie.

Na szczęście Ator problem pracuje nad swoim zdrowiem. Ostatnio mówił na filmiku, że kupuje zdrowe jedzenie. Na czym polega zdrowe odżywianie według Atora? Jak Ator kupuje kiełbasę to sprawdza jej skład xD

#wideoprezentacje
danieldan - Gdy było lato, upały i 30 stopni to oblech #ator tak się pocił przed kame...

źródło: comment_1635513199teIlA5ISRokWNuV7dAQs4P.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@masonios72:

kiełbasy są pyszne


@Argonix:

kiełbasa zdrowa tylko kcal za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


ciekawe ile trzebaby się nażreć takiej zdrowej kiełbasy, żeby zacząć się rutynowo pocić od samego siedzenia w temperaturze pokojowej i mówienia xD
  • Odpowiedz
@danieldan: Kiedyś chyba mówił że to pocenie się to od problemów z tarczycą.
Ale nie jestem lekarzem, więc nie wiem czy ma to sens ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ostatnio mówił na filmiku, że kupuje zdrowe jedzenie. Na czym polega zdrowe odżywianie według Atora? Jak Ator kupuje kiełbasę to sprawdza jej skład xD


@danieldan: No #!$%@? xD
Typ który sam przyznaje że pije colę litrami, mówi że się zdrowo odżywia bo je dobrą kiełbachę.

Przecież ta bomba cholesterolu #!$%@? mu żyły w max 2 lata XD
  • Odpowiedz
Kiedyś chyba mówił że to pocenie się to od problemów z tarczycą.


@kitq: tak, jak masz nadczynność tarczycy i jesteś chudy jak szczapa to tak. Wtedy następuje uczucie fal gorąca, nadmierna potliwość i stany "zawieszenia".

Tylko do Atorka jak już, to bardziej mi pasuje z jego tuszką niedoczynność, bo chudy to on nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niedoczynność charakteryzuje się z kolei odczuwaniem zimna i dreszczami.
  • Odpowiedz
Typ który sam przyznaje że pije colę litrami, mówi że się zdrowo odżywia bo je dobrą kiełbachę.


@WodzNaczelny: może sprawdza też skład coli i zdrowo się odżywia bo kupuje zdrową colę zero? xD
  • Odpowiedz