Wpis z mikrobloga

Mirki, chce kupic Kindle w promo na Amazon.de, ale mimo zlozenia zamowienia Amazon nie pobiera kasy z karty Revoult. Zrobili pinga do karty, zeby ja zwalidowac, ale nie zablokowali srodkow, kasy nie wzieli i zamowienia nie realizuja. Srodki na karcie sa, brak powiadomien z Amazona lub z Revoulta, ze cos sie dzieje lub ze cos jest nie tak, po prostu cisza.

Limitow na kartach nie mam, srodki na koncie sa (PLN, ale place w EUR), limit wymiany waluty w Revoult wykorzystany na poziomie 60/5000zł. Wczesniej oplacalem abonament na zagraniczym serwisie za pomoca Revoult i byla to blyskawiczna operacja.

Amazon twierdzi, ze nie wie czemu Revoult odrzuca (bo wedlug nich odrzuca), ale z Revoulta nie dostaje zadnego info o problemach. Zanim udam sie do Revoulta chcialem Was zapyac o rade, bo wiem ze ban na Revoulta w Amazonie to chleb powszedni.

Zmiana karty na zamowieniu w Amazonie tez nie pomogla tzn. nie spowodowalo to zablokowania lub pobrania srodkow z Revoult, zrobili jedynie strzala zeby karte zwalidowac o czym Revoult powiadomil mnie.

#amazon #revolut #kindle
  • 5
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: dzieki za odpowiedz. Wnioskujesz na podstawie tego ze zrobili weryfikacje karty? Zadaje zapewne glupie pytania, ale zazwyczaj albo blokwano mi srodki, albo pobierano je niezwlocznie (wczesniej weryfikujac karte). A tutaj nic nie zrobili, byla tylko weryfikacja. Miala byc szybka wysylka, a zamowienie stoi juz 2 dni wiec zastanawiam sie czy nie ma tam jakis problemow z platnoscia :)
  • Odpowiedz